BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ZİYARETLER BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ZİYARETLER

ULUÇAY, “AFYONKARAHİSAR KALE GİBİ DİMDİK, YENİ UFUKLARLA HİZMETE DEVAM”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, yerel seçimler için oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu. Uluçay, “Afyonkarahisar’ımız kale gibi dimdik ayakta, yeni ufuklar ve yeni hedeflerle Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam” dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için oy verme işlemi başladı. Afyonkarahisar Belediye Başkan adayları arasında da ilk oyunu kullanan isim Hüseyin Ceylan Uluçay oldu. Uluçay Abdürrahim Mısri Ortaokulu’nda 1043 nolu sandıkta eşi Leyla Uluçay ile birlikteoyunu kullandı.

Oy kullanmak için geldiği okulda daha önce görev yaptığını ifade eden Uluçay sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

- Afyonkarahisar kale gibi dimdik, yeni ufuklarla hizmete devam

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan Uluçay; “Bugün 31 Mart 2024. Demokrasi şölenimiz Afyonkarahisar’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı uğurlu olsun. Bugün tüm sandıkları dolaşıyoruz. Afyonkarahisar demokrasisine ve memleketine sahip çıkıyor ve her zaman olduğu gibi AK Parti’mize teveccühleri oldukça fazla.

İnşallah partimizin kurulduğu Afyonkarahisar’ımız kale gibi dimdik ayakta. İnşallah sizlerin de destekleri ve duaları ile Afyonkarahisar’ımıza hizmetler devam edecek. Yeni ufuklar, yeni hedeflerle Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam diyorum”