ULUÇAY, “AFYONKARAHİSAR HALKINI YOK SAYIYORLAR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ali Çetinkaya, Cumhuriyet, Dumlupınar, Marulcu ve Zafer Mahallelerinde mahalle sakinleriyle iftar programında bir araya geldi. Programda konuşan Uluçay, “Biz Kanlıca’ya Devlet Hastanesi yapacağız diyoruz, onlar susuyor, biz TOKİ konutları yapacağız diyoruz, onlar yutkunuyor, biz trafiği çözeceğiz diyoruz, onlar heykel diyor” dedi.

Ali Çetinkaya, Cumhuriyet, Dumlupınar, Marulcu ve Zafer  Mahallelerinde iftar programında bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yoğun bir ilgi ile karşılaştı.

“Bizler eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz”

İftar programında konuşan Uluçay, “Kıymetli mahalle sakinlerimiz sizlerin desteğiyle Afyonkarahisar’ımızda bir kez daha AK Parti’mizi ve Sayın Cumhurbaşkanımızı her zaman olduğu gibi en yüksek oy oranıyla temsil edeceğiz. 1 Nisan itibariye de Afyonkarahisar’ımızda gerçekleştireceğimiz 109 projemizi bir bir hayata geçireceğiz. Bu noktada ise sizlerle istişare edecek sizlerin gönlüne yatmayan hiçbir işte olmayacağız. Dün olduğu gibi bugün de Türkiye Yüzyılında şehrimize gerçek belediyecilik anlayışı ile hizmet edecek yine bizleriz. Öncelikli hedefimiz ise hemşehrilerimizin talep ve isteklerini gerçekleştirmek olacak. Bizim hemşehrilerimize sunacağımız en büyük referansımız hizmetlerimizdir. Bizler sizlerin karşısına çıkabiliyorsak, 22 yıldır ülkemize ve şehrimize hizmet edebiliyorsak, bu sizlerin desteği ve AK Kadrolarımızın hizmetleri sayesindedir. Bizler birileri gibi sadece konuşup laf üretmiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz. Zaten bu noktada yerel yönetimlere bakıldığında Afyonkarahisar’ımızı da sosyal belediyecilikle tanıştıran yine AK Parti’dir. AK Parti’mizin kurulduğu bu topraklarda gencinden yaşlısına, kadınından çocuğuna ve gencine kadar her kesimden hemşehrimize hizmet etmek bizim görevimiz. Bu sebeple durmadan yorulmadan çalışacak hizmetlerimize hizmet katacağız. Tabi Afyonkarahisar’ımızda başka konuşan, Ankara’da başka konuşanlar, terörle kol kola girenlere destek olanlar, hizmet değil sadece kuru gürültü yapanlar 31 Mart’ta sandıkta cevaplarını bir kez daha alacaklar. Bundan da şüphemiz yok. Afyonkarahisar’ımızın mert insanları teröriste, kavgaya, boş vaatlere fırsat vermedi vermeyecek” dedi.

“Biz Kanlıca’ya Devlet Hastanesi yapacağız diyoruz, onlar susuyor”

Uluçay, “Biz Kanlıca’ya Devlet Hastanesi yapacağız diyoruz, onlar susuyor. Biz TOKİ konutları yapacağız diyoruz, onlar yutkunuyor. Biz trafiği çözeceğiz diyoruz, onlar heykel diyor. Biz Akarçay’ı uzatacağız, daha geniş bir alana yayacağız diyoruz, onlarda tık yok. Bu yüzden biz projelerimizi konuşuyoruz, onlar susmayı tercih ediyor. Çünkü söyleyecek de yapacak da hiçbir şeyleri yok. Afyonkarahisar’da proje sunmaya, yapmaya tenezzül bile etmiyorlar, çünkü Afyonkarahisar halkını yok sayıyorlar, halkımızın oylarını çantada keklik görüyorlar” diye konuştu.

İftar programında Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, Dr. Hasan Arslan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.