TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ E-KPSS TERCİHLERİNDE ENGELLİLERE DESTEK OLUYOR

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Başkanı Faruk Özkara bir basın açıklaması gerçekleştirerek E – KPSS tercihleri yapılırken engelli vatandaşlara destek oldukları bilgisini verdi.

Faruk Özkara yapmış olduğu basın açıklamasında ‘sadece dernek üyelerine değil tüm engelli kardeşlerimize E – KPSS tercihleri konusunda desteğiz’ vurgusunda bulundu.

Özkara: “E – KPSS tercih hakkı bulunan tüm engellilerimize tercih yaparken yardım etmeye hazırız”

Özkara’nın açıklaması ise şu şekilde; “Öncelikle terörle mücadele kapsamında operasyonlarda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Vatan Sağolsun. Rabbim şehitlerimizin ailelerine de sabırlar versin. Yaralı Mehmetçiklerimize de acil şifalar diliyorum.

YAĞCI, “BU ŞEHRE BİR ÇİVİ ÇAKILACASA BİRLİKTE ÇAKACAĞIZ” YAĞCI, “BU ŞEHRE BİR ÇİVİ ÇAKILACASA BİRLİKTE ÇAKACAĞIZ”

Bizler Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar Şubesi olarak her yıl düzenli olarak yaptığımız gibi yine bu yılda  E-KPSS tercihlerinde hizmetten faydalanmak isteyen ve tercih hakkı bulunan tüm engellilerimize takıldıkları her noktada yardımcı olabilmek adına görevdeyiz.

Engellilerimizin tercihlerini derneğimizde yapmaya başladık. Biz sadece üyelerimizin değil tüm engelli kardeşlerimize yardımcı olmaya onlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu sebeple tercihlerini yapamayan engelli kardeşlerimizi başvurunun son günü olan 19 Ocak 2024 gününe kadar derneğimize bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.