TÖRÜN’DEN, İŞ İNSANLARINA İLETİŞİM EĞİTİMİ

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde İş Hayatında İletişim eğitimi düzenlendi. CNN Türk’ün eski spikeri ve eğitmen Burak Törün’ün iş insanlarına iletişim konulu eğitim verdi.

Eğitim programının açış konuşmasını Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mühsürler yaptı.

“SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ANAHTARI İLETİŞİMDİR”

Fatih Mühsürler, Erzincan ilinde yaşanan maden kazası nedeniyle duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Mühsürler, “Sözlerime başlamadan önce Erzincan’da meydana gelen toprak kayması dolayısıyla ‘Geçmiş olsun’ dileklerimi iletiyor; bu sırada toprak altında kalan işçilere bir an önce ulaşılmasını temenni ediyorum. İş hayatında doğru iletişim kurulması büyük önem taşımaktadır. Ekranlardan tanıdığımız Sayın Burak Törün’ü değerli üyelerimizle buluşturmanın mutluluğu içindeyiz. Sayın Törün, hep sevginin önemini vurgular; bu eğitim günümüzde de 14 Şubat olması nedenile dünya genelinde Sevgililer Günü kutlanıyor. Bu nedenle güzel bir buluşma olacağı kanısındayım. İletişim, iş hayatında olmazsa olmaz kuraldır. Yapılacak işin doğru tanımlanmasından, ürünün müşteriye sunulması; aynı zamanda müşteri memnuniyetinin sürdürülebilir olmasının anahtarı iletişimdir. İş hayatında iletişimden kastımız ise, daha çok yönetici-personel, personel-personel ve yönetici-yönetici arasındaki bilgi akışı, duygusal yaklaşım ve etkileşimdir. Çoğu işyerinde iş arkadaşları, kendi aile üyelerinden çok birbirilerini görmekte, bu durum sağlıklı bir iletişimle mutluluğa dönüşmektedir.” dedi.

ÜSTÜN VE YILMAZASLAN, "PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ" ÜSTÜN VE YILMAZASLAN, "PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ"

TÖRÜN’ÜN İLETİŞİM EĞİTİMİ 2,5 SAAT SÜRDÜ

Fatih Mühsürler’in ardından Burak Törün, “İletişimci kimdir, nasıl algılanır?”, “İletişim kurarken yaptığımız hatalar nelerdir?”, “Etkin iletişimin olmazsa olmazı nedir?” “Karizma nasıl oluşturulur?”, ‘Liderlerin en belirgin özellikleri nelerdir ve nasıl lider olunur?”, “Zihinsel imaj nasıl yönetilir?”, “Bilinçaltı, en doğru biçimiyle nasıl kodlanır?” sorularının da yanıtlarının yer aldığı ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi. Yaklaşık 2,5 saat süren eğitim, fotoğraf çekimi ve Katılım Belgeleri’nin takdimi ile sona erdi.