TEKNİK DİREKTÖR YÜCER, AFYONKARAHİSAR’A VEDA ETTİ

AFYONSPOR ZONGULDAK’TAN MAGLUP DÖNÜYOR AFYONSPOR ZONGULDAK’TAN MAGLUP DÖNÜYOR

Hes İlaç Afyonspor’da bir süredir görev yapan Teknik patron Sinan Yücer, yaptığı açıklama ile Afyonkarahisar halkına veda etti. 

Afyonspor’da 6 maçta takımın başında görev yapan Sinan Yücer ve ekibi de Afyonspor’u terk etti. oyuncu grubunun bir kısmının ayrılması sonrasında gitme kararı alan Yücer, yaptığı açıklama ile Afyonkarahisar halkına takıma sahip çıkma çağrısı yaptı.

Yücer, “Sevgili Afyonlular çok severek görev yaptığım kulübümüzden bugün itibari ile ayrılıyorum. İlk başta bana bu görevi layık gören başkanımıza ve Ömer Topçu ağabeyimize sonsuz teşekkür ederim. Geldiğim günden itibaren bana her konuda kolaylık sağlayan tüm çalışanlarımıza çalıştığım bu kısa dönemde sanki uzun yılladır birlikteymiş gibi hissettiren beni kalpten seven ve destekleyen taraftarlarımıza, hakkımda hep güzel yazılar yazan beni gündem de tutan basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Sevgili oyuncularım size ne söylesem ne yazsam duygularımı anlatmaya yetmeyecek. Hepiniz her şeyin en güzeline layıksınız. Sizinle beraber olmaktan onur duydum gurur duydum. Hep beraber harika işler yaptık, hepinizi çok seviyorum. Bundan sonraki futbol hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Sevgili Afyonlular lütfen şehrinizin takımına sahip çıkın.” ifadelerine yer verdi.