TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR

AFYONKARAHİSAR’DA MİLLİ HEYECAN DEV EKRANDA YAŞANDI AFYONKARAHİSAR’DA MİLLİ HEYECAN DEV EKRANDA YAŞANDI

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü mezunları tecrübelerini anlattı

Deneyimli hemşireler ile hemşirelik bölümü akademisyen ve öğrencileri mesleğe ilişkin güncel gelişmelerin tartışıldığı Hemşirelik Bölümü Mezunlar Buluşmasında bir araya geldi. Etkinlikte, AFSÜ Şuhut SHMYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Kevser Pamuk, AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde Uzman Hemşire Özlem Ateş ve Afyonkarahisar Devlet Hastanesinden Uzman Hemşire Nuri Seferoğlu konuştu.

AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Mezuniyet Komisyonu tarafından 2023-2024 Akademik Yılı “Mezunlar Buluşması” kapsamında planlanan üçüncü etkinlik, Hemşirelik Bölümü akademisyenleri ve öğrencilerinin katılımıyla Tıp Fakültesi Mavi Salonda yapıldı. Komisyon Başkanı Doç. Dr. Özlem Tuna ve komisyon üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Çelik ile Arş. Gör. Esra Pınarkaya Özpınar’ın katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte hepsi SBF mezunu olan konuşmacılar lisans dönemi anılarından iş hayatına uzanan mesleki fırsatlar, zorluklar ve deneyimlerini aktardı.

Konuşmacıların kendilerini hemşirelik alanına yönelten etkenler üzerinde de durduğu etkinlik, soru-cevap ve mülakat canlandırması ile devam ederek konuklara teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

Editör: Ayben Horzum