TAYTAK'DAN AK PARTİ’YE : “BİZ ADAY ÇIKARTMADIĞIMIZ İÇİN SİZ KAZANDINIZ!”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sinanpaşa’da düzenlenen iftar programında Sinanpaşalılarla bir araya geldi. Katılımın yüksek olduğu programda konuşan Milletvekili Taytak, AK Partililerin ‘Biz olmazsak hizmet olmaz’ sözlerine sert çıktı.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet TaytakSinanpaşa’da düzenlenen iftar programına katıldı. Milletvekili Taytak, il, ilçe yönetimi ve Sinanpaşa Belediye Başkan Adayı Tolga Yıldırım ile birlikte katıldığı iftar programa Sinanpaşalı vatandaşların yoğun katılımı oldu.

TAYTAK: "KORKUYORLAR, AMA BİZ HİZMET İÇİN BURADAYIZ"

Sinanpaşa ilçesinde MHP'nin dört belde belediyesinin olduğunu belirten Taytak, partisinin ilçede üç hilali dalgalandıracaklarının altını çizdi. "Ateş bacayı sarmış" ifadesini kullanan Milletvekili Taytak, "Ondan korkuyorlar, ama Tolga buraya korkutmak için gelmiyor, size hizmet için geliyor, sizin için geliyor" diye konuştu.

“ADAM GİBİ OLUN, ADAM OLALIM”

Taytak, "Zulümle abad olunmaz" diyerek, kendine güvenmeyenlerin tehditler savurduğunu belirtti. "Isıracak köpek dişini göstermez" diyen Taytak, "Kime ne yapacaksınız, ne yapabilirsiniz? Zaten siz oradasınız. Biz Sinanpaşa’da geçen dönem aday çıkartmadık. Öyle kazandınız. Erdal Kardeşim öyle kazandı. Onun için bizim damarımıza basmayın. Adam gibi olun, adam gibi olalım" ifadelerini kullandı.

 “HİÇBİR HALT YAPAMAZSINIZ”

AK Partililerin "Biz olmazsak hizmet olmaz" sözlerine de tepki gösteren Taytak, "Yok o hizmet gelmezmiş, yok o işçileri çıkartırmış hiçbir halt edemezsiniz" şeklinde konuştu. Belediye Başkan Adayı Tolga Yıldırım'ın vaat ettiği projelerin tamamını gerçekleştireceklerini vurgulayan Taytak, "Dört beldemizde olduğu gibi Sinanpaşa’da da her türlü hizmeti vereceğiz" dedi.

MİLLİ PARKLAR 5. BÖLGE MÜDÜRÜ ŞAHİN ÇILGIN GÖREVİNDEN ALINDI MİLLİ PARKLAR 5. BÖLGE MÜDÜRÜ ŞAHİN ÇILGIN GÖREVİNDEN ALINDI

Hakkın ve adaletin yerini bulacağını söyleyen Taytak, Tolga Yıldırım’ın Sinanpaşa’nın Belediye Başkanı olacağına inançlarının tam olduğunu belirtti.