TAYTAK, “VATANDAŞ ÜRETKEN BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’li Belediyelerde vatandaşların “üretken belediyecilik” ile tanışacaklarını belirtti. Taytak, “Vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde belediyelerimizde seçim döneminde vaat ettiğimiz projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi

“HEMŞİRELER SAĞLIK SİSTEMİNİN YARDIMCI DEĞİL ANA UNSURUDUR” “HEMŞİRELER SAĞLIK SİSTEMİNİN YARDIMCI DEĞİL ANA UNSURUDUR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, il ve ilçe yönetimleri ile 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrasında Afyonkarahisar’da seçimi kazanan belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Milletvekili Taytak, Bolvadin Belediyesi, Bolvadin İlçesine bağlı Dişli ve Özburun Belediyelerini sırasıyla ziyaret etti. Ziyaretlerde; MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, il ve ilçe yönetimleri eşlik ettiler.

“ŞİMDİ SIRA HİZMETTE”

İlk olarak Bolvadin Belediyesi’ni ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP’den Belediye Başkanı seçilen Derviş Aynacı’yı tebrik etti. Taytak, “Seçimleri tamamladık artık bundan sonra vatandaşlarımıza hizmet noktasında olacağız. Geçtiğimiz dönem MHP’li belediyelerimizin talep ve istekleri doğrultusunda Ankara’dan gereken her türlü hizmeti ulaştırdık. Yine bu dönem tüm belediyelerimize Cumhur İttifakı ruhu içinde gereken destekleri vereceğiz. Bolvadin ilçemizi MHP’nin üretken belediyecilik hizmetiyle 5 yıl boyunca hak ettiği noktaya gelecek. Bizlerde Başkanımızın seçim döneminde vaat ettiği projelerinin hayata geçmesi için kendisine elimizden gelen desteği vereceğiz.” dedi.

“MHP’NİN ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİ HAYAT BULACAK”

Bolvadin ilçesine bağlı Dişli Belediyesi ve Özburun Belediyesi ziyaret eden Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet burada da Dişli Belediye Başkanı Ahmet Mert ve Özburun Belediye Başkanı Bünyamin Özdemir’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. MHP’nin üretken belediyeciliğinin Dişli ve Özburun’da da hayat bulacağını kaydeden Mehmet Taytak, “Dişli ve Özburun Beldesi’ndeki vatandaşlarımıza bizlerin yanında oldukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde beldemize hizmet edeceğiz. Sıklıkla şahsım dâhil il başkanımız Ahmet Kahveci ve il yönetimimiz ile birlikte belediye başkanlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelip ben değil biz olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksiklerin sorunların giderilmesi noktasında hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

“VEKİLİMİZİN DESTEKLERİYLE BAŞKANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, Milletvekili Taytak’ın destekleriyle MHP’li Belediye Başkanlarının her zaman yanında olduklarını kaydetti. Başkan Kahveci, şunları kaydetti: “31 Mart yerel seçimler öncesi il genelinde Sayın Vekilimiz ile birlikte yoğun bir seçim dönemi geçirdik. İl genelinde sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı bırakmadık. Allah’a şükürler olsun seçimlerde de ilimizde önemli bir başarı elde ettik. Geçtiğimiz dönemde Sayın Vekilimizin büyük destekleri ile belediye başkanlarımız kısa zamanda seçim vaatlerini yerine getirdiler. Yine bu dönemde de Sayın Vekilimizin destekleri ile belediye başkanlarımızın her zaman yanında olacağız. Ben buradan seçilen belediye başkanlarımıza tekrar hayırlı olması diliyorum.”