TAYTAK, “HEM PARTİMİZE HEM DE ADAYLARIMIZA BÜYÜK TEVECÜH GÖSTERİLİYOR”

BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’TAN ARITMA TESİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’TAN ARITMA TESİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ile birlikte Çay ilçesine bağlı Pazarağaç Beldesi’nde Belediye Başkan Adayı Yasin Şahin tarafından verilen iftar programına katıldı. Belde halkının yoğun ilgi gösterdiği programda Milletvekili Taytak’ı bağrına bastılar. Milletvekili Taytak, iftar yemeğine katılan vatandaşlarla yakından ilgilendi.

“PARTİMİZE VE ADAYLARIMIZA TEVECCÜH BÜYÜK”

Çay İlçesinin Pazarağaç Beldesi’ndeki iftar programında vatandaşlara hitap eden Milletvekili Taytak, şunları söyledi: “31 Mart seçimlerine sayılı günler kala teşkilatlarımız ile birlikte seçim çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Seçim çalışmalarımızda tüm beldelerimizde saha çalışmasında bulunduk. Gördüğümüz odur ki, vatandaşlarımız hem partimize hemde adaylarımıza büyük teveccüh göstermektedir. İnşallah 17 olan belediye sayımızı 2 katından daha fazla bir sayıya çıkaracağımıza inanıyorum. Biz Cumhur İttifakının bir kanatıyız. Bir kanatı AK Parti ise diğer kanatı ise MHP’dir. Cumhur İttifakı ruhu ile belediye başkan adaylarımızın meydanlardan vermiş oldukları sözlerinin arkasındayız. MHP’nin 17 belediyesinin nasıl ihya ettiğiysek, yeni dönemde de belediyelerimize her türlü hizmeti getireceğiz. Seçimlerin son gününe kadar eşimizi, dostumuzu ve vatandaşlarımızı ziyaret edelim. Partimize ve adaylarımıza destek isteyelim. Ayırmadan ayrışmadan canla başla çalışmaya devam edeceğiz.”

TAYTAK, ERENLER’DE BAŞKAN ADAYI KÜÇÜKKURT’A OY İSTEDİ

MHP Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Başkanı Kahveci, il merkezinde Erenler Mahallesi’nde MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt ile birlikte teravih namazı çıkışı vatandaşlara lokma ikramında bulundu. Erenler Muhtarlığının önünde mahalle halkına seslenen Milletvekili Taytak, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt’a oy istedi.