TAYTAK, “BAKARIZ DEMEDİK YAPARIZ DEDİK.”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özköse, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Genç, KACEP İl Başkanı Nesrin Çelikbilek ve yönetimi, İhsaniye İlçe Başkanı Ali İhsan Aydın, belediye başkanları ve belediye başkan adayları, Kamu-Sen İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk ve Kamu - Sen'e bağlı sendika başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaşların katılı ile Kayıhan Beldesi Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını gerçekleşti.

TAYTAK, “BAKARIZ DEMEDİK YAPARIZ DEDİK, DOĞALGAZ EN KISA ZAMANDA GELECEK”

31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerde Kayıhanlı’ların tekrar MHP’ye destek vereceğini söyleyen Milletvekili Taytak, doğalgaz müjdesi de verdi. Taytak, “Önümüzde 31 Mart’ta bir seçim var. Burada Kayıhan’lı kardeşlerimizin destekleri ile inşallah tekrar Ömer Şahin’e destek vererek tekrar belediye başkanlığı görevine devam edecektir. Diğer siyasi parti adayları da var ama hiçbiri Ömer Şahin’in sikleti değil arkadaşlar, Ömer başkanımız şampiyon. Kayıhan’lı vatandaşlarımızın doğalgaz talebine de bakarız demedik, yaparız dedik. Allah nasip etti hepsini yerine getirdik. Kayıhan’ın doğalgaz ile ilgili problemini başkanımız ile en son EPDK Genel Müdürüne beraber gittik. Genel müdürümüz dedik ki, ‘Her yer bir kenara önce Afyon’dan bir şey başlayacaksa, Kayıhan’dan başlayacak’ dedi. Arkadaşlar bunun sözünü aldık. Kayıhan’a doğalgaz yatırımını 2023 yılı yatırım programına aldık. İnşallah en kısa zamanda doğalgazımız gelecek. Sadece doğalgaz değil, ne yapılması gerekirse, bu dönem yaptığımız gibi, hepsini teker teker cumhur ittifakı ruhu içerisinde bakanlarımızla, genel müdürlerimiz ile memleketimize neyi getirebilirsek, onu getireceğiz” dedi.

TAYTAK, TOPLU TAŞIMA ÜCRETİNDE MÜJDE VERDİ

Kayıhan’da toplu taşıma konusunda da müjde veren Milletvekili Taytak, “Ben buradan kendi kararımı kendim verdim başkanıma söylüyorum. Başkanım ‘Taşıma da kaç para alıyorsunuz? (Ömer Şahin) 15 TL sayın vekilim. 5 TL’sini kaldıralım başkanım. 10 TL olsun. Kayıhanlılarımıza bu da böyle olsun. (Ömer Şahin) ‘Sayın vekilimiz ne derse odur. Büyük 10 TL, öğrenci 5 TL’dir.’ Kayıhan’ımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

ŞİMŞEK, “KAYIHAN KARARINI VERMİŞ. 3 HİLALİ TEKRAR DALGALANDIRACAĞIZ”

MHP Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, “Kayıhan Belediye Başkanımız Ömer Şahin 2 dönemdir Kayıhan’da çok önemli hizmetlerde bulundu. Ancak bu dönemde de sizlerden tekrar başkanımıza destek vermenizi, Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermenizi istiyorum. Kayıhan’da hizmetlerin devamı için bu alanda görüyorum ki, vatandaşlarımız gereken desteği verecektir. Kayıhan’a hizmetlerimiz kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecektir. Kayıhan’lı hemşehrilerimiz istek ve taleplerini Ömer başkanımıza iletirler, Ömer başkanımızda bizlere iletir bizlerde bu talepleri sayın vekilimize ulaştırırız. Sayın vekilimizde Ankara’da hem bakanlık hemde genel müdürlük düzeyinde taleplerin yerine gelmesi için yoğun bir mesai harcıyor. Sayın vekilimize buradan teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta inşallah Kayıhan belediyesinde tekrar 3 hilal dalgalanacaktır” dedi. Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin’de kasabaya vermiş oldukları desteklerinden dolayı Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür ederek, hediye takdim etti.