TAYTAK, "31 MART SEÇİMLERİNDE AFYON'DA BAŞARIYLA ÇIKTIK"

31 Mart yerel seçimlerinin ardından il genelinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilen Meclis Üyeleri, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı Meclis'te ziyaret etti. Ziyarette konuşan Taytak, "31 Mart seçimlerinde Afyon'da başarıyla çıktık" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Ahmet Zeki Ertürk ve ilçe İl Genel Meclis Üyelerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde misafir etti.

“TASARRUF PAKETİ İKTİDARIN İSRAFININ İTİRAFIDIR” “TASARRUF PAKETİ İKTİDARIN İSRAFININ İTİRAFIDIR”

“31 MART SEÇİMLERİNDE AFYONKARAHİSARIMIZDA BAŞARIYLA ÇIKTIK”

İl Genel Meclis üyeliğine seçilen meclis üyelerine tebrik ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Taytak, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşlarımızın takdiri ile İl Genel Meclis Üyeliklerine seçildiniz. Seçildiğiniz ilçelerinizde beldelerinizde ve köylerinizde her türlü hizmeti yapmak üzere çok kıymetli bu görevi devraldınız. Hepiniz de bunun sorumluluğu ve bunun yükümlülüğü var. Ben öncelikle her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Gereken her türlü fedakarlığı ve özveriyi yaparak çalışacağınıza gönülden inanıyorum. Hepiniz Onurla gururla hemşerilerimizi temsil edeceksiniz. Verilen sözleri yerine getirmek boynunuzun borcu olacak. Sizler, ülkesini milletini seven insanlarsınız. Halkımızın iradesine sahip çıkacağınıza hiç şüphem yok.  31 Mart seçimlerinde Afyonkarahisar’ımızda başarıyla çıktık. İlçe belediye sayımızı ve il genel meclis üyesi sayımızı çok şükür ki artırdık. Sizlere güvenenleri üzmeyeceksiniz, kırmayacaksınız. Yapılabilecek hizmetleri gece gündüz demeden yapmaya çalışacaksınız. Ben siz kıymetli kardeşlerime gelen ve bizim çözmemizi istediğiniz talep ve isteklerde dün olduğu gibi bugün de yanınızda olacağımı ifade etmek istiyorum.”