İYİ PARTİ AFYON’DA KAMPTA İYİ PARTİ AFYON’DA KAMPTA

TAŞOLUKLU 3 GÜREŞÇİ KIZIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA

Afyonkarahisar Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Fatma Yılmaz, Emine Beyza Barışkan ve Yağmur Karabacak, 26-29 Haziran 2024 tarihlerinde Sırbistan’ın Novi Sad kentinde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi U17 Kadın Milli Takımı’nda temsil edecek.

Bu önemli turnuva için hazırlıklarını tamamlayan sporcular, büyük bir motivasyon ve azimle Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

Kasapoğlu: Hem Afyonkarahisar’ı Hem De Türkiye’yi Onurlandıracaktır

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporculara ve antrenörleri Yakup Yağcı'ya başarı dileklerinde bulundu. Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, "Sporcularımızın uluslararası arenada ülkemizi temsil edecek olmaları bizler için büyük bir gurur kaynağı. Onların başarısı, hem Afyonkarahisar’ı hem de Türkiye’yi onurlandıracaktır. Sporcularımıza ve antrenörlerimize güvenimiz tam, kendilerine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Yağcı: Takımımızın 10 sıkletinden 3’ü Taşoluk Belediye Spor Kulübünden

Antrenör Yakup Yağcı ise sporcularının yoğun bir çalışma programı ile hazırlandıklarını belirterek, "Sporcularımız disiplinli ve özverili çalışmalarıyla bu aşamaya geldiler. U-17 Milli Takımımızın 10 sıkletinden 3’ü Taşoluk Belediye Spor Kulübünden. Avrupa Şampiyonası'nda başarılı sonuçlar elde ederek bayrağımızı gururla dalgalandıracaklarına inanıyorum" dedi.

Editör: Ayben Horzum