ŞUHUT KARADİLLİ’DE MEZARLARA ÇİRKİN SALDIRI

Şuhut ilçesine bağlı Karadilli beldesinde bir mezarlığa çirkin saldırı düzenlendi. Duruma CHP Şuhut ilçe başkanı Caner Peynirci "Bu nasıl Müslümanlık" diyerek tepki gösterdi.

TMO GENEL MÜDÜRÜNE İLÇELERİN TALEPLERİNİ İLETTİLER TMO GENEL MÜDÜRÜNE İLÇELERİN TALEPLERİNİ İLETTİLER

Edinilen bilgilere göre Şuhut ilçesinin Karadilli beldesinde mezarlıkta bulunan bazı mezar taşlarına saldırı gerçekleşti. CHP Şuhut ilçe başkanı Caner Peynirci "Partimize oy ve gönül veren kişilerin vefat etmiş aile büyüklerinin mezar taşlarını kırılarak kullanılmaz hale getirilmiştir." olaya tepki gösterdi.

CHP Şuhut ilçe başkanı Caner Peynirci olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Yerel seçimin üzerinden az bir zaman geçmesinin ardından Cumhuriyet Halk Partisinin zaferini hazmedemeyenlerin çirkin görüntülerine hep birlikte şahit oluyoruz. Buna bir yenisi ilçemize bağlı Karaadilli beldemizde eklendi. Mübarek ramazan ayına dahi saygı duymadan partimize oy ve gönül veren kişilerin vefat etmiş aile büyüklerinin mezar taşlarını kırılarak kullanılmaz hale getirilmiştir. 20 yıl sonra AKP’den CHP’ye geçmesini hazmedemeyenlerin bu yaptıkları çirkinlik asla kabul edilmez. Demokrasiye saygınız yok bari vefat eden insanlara saygınız olsaydı. Ayıptır, günahtır!

"KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Konu ile ilgili arkadaşlarımız gerekli kurumlara şikayette bulundu. Bu terbiyesizliği yapanlar ceza alana kadar konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz.