SPOR LİSESİ’NİN BÜYÜK BAŞARI

Turnuvada 51 erkek ve 38 kız takımının mücadele ederken bu önemli organizasyonda, Afyonkarahisar Spor Lisesi kız takımı Türkiye ikincisi olurken, erkek takımı Türkiye şampiyonu oldu.

BÜYÜK BAŞARI, TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU VE İKİNCİLİĞİ

Afyonkarahisar Spor Lisesi, kriket branşında elde ettiği bu büyük başarı ile Türkiye’de adından söz ettirdi. Kız takımı zorlu mücadelelerin ardından Türkiye ikincisi olarak önemli bir başarı elde etti. Erkek takımı ise turnuvada gösterdiği üstün performansla tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu olmayı başardı.

İBRAHİM KÜRŞAD DALYAN EN İYİSİ OLDU

2028 Londra Olimpiyatları’nda sahnede olacak kriket branşında Afyonkarahisar Spor Lisesi öğrencisi ve Milli Takım Sporcusu İbrahim Kürşad Dalyan, turnuvanın en iyi vurucusu seçildi. Gaziantep Nizip Spor Lisesi ile oynanan ve 126-55 skorla galip gelinen final maçında gösterdiği performansla göz dolduran Dalyan, gelecekteki başarılarının sinyalini verdi.

İL MÜDÜRÜ KASAPOĞLU’NDAN TEBRİK

“MAZLUM MİLLETLERE SAHİP ÇIKACAĞIZ” “MAZLUM MİLLETLERE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporcuları tebrik ederek, “Afyonkarahisar Spor Lisesi öğrencilerimizin elde ettiği bu büyük başarı bizleri gururlandırdı. Hem kız hem de erkek takımlarımızın gösterdiği performans, ilimizin spor alanında ne kadar ilerlediğinin bir göstergesidir. Öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. İnanıyorum ki bu başarılar, gelecekte de artarak devam edecek.” dedi.

Editör: Ayben Horzum