“SİYASİ TERCİHİ FARKLI OLAN VATANDAŞLARIMIZA EL UZATMAYA ÇALIŞIYORUZ.”

Afyonkarahisar’daki mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “19 ilçe ve beldesine doğalgaz arzı sağladık. Önümüzdeki dönemde Bayat, Kızılören, Hocalar’ın aralarında olduğu 14 ilçe ve beldemize doğalgaz arzını sağlayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’da Zafer Meydanı’nda halka hitap etti.. Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle: 

-Afyon’un 31 Mart seçimlerinde yeni bir destanla farkını göstereceğine inanıyorum. 

-AK Parti ce Cumhur İttifakı olarak rakiplerimizin bu içler acısı haline bakarak rehavete kapılmıyoruz. Bilakis sorumluluğumuz daha da artıyor. 

SPOR LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA SPORU İNCELEDİ SPOR LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA SPORU İNCELEDİ

-Siyasi tercihi farklı olan vatandaşlarımıza el uzatmaya çalışıyoruz.

-Seçim meydanı er meydanıdır. İster genel seçim ister yerel seçim olsun milletimiz adaylara bakar sandıkta da kararını verir. Adayları değerlendirirken sadece boyuna posuna bakmaz. 

-Afyon’da başka Ankara’da başka konuşanlardan bu şehre fayda gelmez. 

-Afyon-Uşak yolunun onarımını seneye tamamlıyoruz.

-Ankara-Afyon- İzmir Yüksek Hızlı trenin yapımı devam ediyor. Bu hat bittiğinde Afyon Ankara arası 1.5 saate, Afyon-İstanbul arası 3.5 saate, Afyon-İzmir arası 2 saate düşecek.

-14 ilçe ve beldesine doğalgaz arzı sağladık. Önümüzdeki dönemde Bayat, Kızılören, Hocalar’ın aralarında olduğu 14 ilçe ve beldemize doğalgaz arzını sağlayacağız. 

-Afyonkarahisar’ı yatırımlarımızla geliştirmeye devam edeceğiz. 

-Her zaman adaylarımızın yanında yer alacağız. Şu anda Cumhur İttifakı iktidar. Bir belediye düşünün ki kiminle hareket edecek? Cumhur ittifakı ile … Demlenenler varsın demlensin. Sizlerin adaylarımıza merkezde ve ilçelerde ve beldelerde çok güçlü destek vereceğine inanıyorum.