"SIRLI HARFLER: AHMET KARAHİSARİ'Yİ HATIRLAMAK" SERGİSİ AÇILIYOR

Afyonkarahisar'ın İlk Uluslararası Çağdaş Sanat Galerisi ve Sanatçı Khaled Al Saai'nin "Sırlı Harfler: Ahmet Karahisari'yi Hatırlamak" Sergisi Açılıyor

Bu özel sergi, sanatın sınırlarını aşan bir buluşma noktası olma özelliği taşıyor ve tüm sanatseverleri bu benzersiz deneyimi yaşamaya davet ediyor

 Afyonkarahisar sanat sahnesine önemli bir katkı sunmak üzere kapılarını açan ilk uluslararası çağdaş sanat galerisi sanatın sınırlarını zorlayan bir atmosferde, galeriye ev sahipliği yapan mekan, sanatseverleri etkileyici bir deneyime davet ediyor.

Serginin Konsepti   Khaled Al Saai'nin öncülüğünde gerçekleşen ‘’Sırlı Harfler’’, Ahmet Karahisari'yi Hatırlamak sergisi, çağdaş sanatın derinliklerine inerek geleneksel Osmanlı hat sanatının modern yorumunu sunuyor. Al Saai'nin eserleri, geçmişle geleceği buluşturarak sanatseverleri  duygu dolu bir sanat yolculuğuna çıkarıyor.

Sergi, Ahmet Karahisari'nin hat sanatındaki iz bırakan eserlerini sırlı harflerle yeniden keşfederken, sanatın evrensel dilini vurguluyor. Khaled Al Saai'nin benzersiz tarzı, geleneksel ve çağdaş unsurları ustalıkla birleştirerek sanatseverlere benzersiz bir estetik deneyim sunuyor.

‘’Sırlı Harfler’’ Ahmet Karahisari'yi Hatırlamak sergisini gezmek ve açılışa katılmak isteyenler ise FADİ ART SPACE  Dumlupınar  Afyonkarahisar adresinde saat 18.00 28.12.2023 Perşembe günü sanatseverler tarafından ziyaret edebilirler.. Sanatseverler, bu benzersiz sergiyle buluşarak geleneksel ve çağdaş sanatın eşsiz bir birleşimine tanıklık edebilirler.

KÜÇÜKKURT'LARDAN TAM DESTEK KÜÇÜKKURT'LARDAN TAM DESTEK