“ŞEHİTLERİMİZ, BÜTÜN MİLLETİMİZİN EVLATLARIDIR..”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret etti

MÜDÜR KASAPOĞLU, SAVAŞ VE GÖÇTE AİLEYİ ANLATTI MÜDÜR KASAPOĞLU, SAVAŞ VE GÖÇTE AİLEYİ ANLATTI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret ederek derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Dernek binasındaki tüm şehit ve gazi fotoğraflarını inceleyen Özel, “Bu dernek Türkiye’nin en önemli derneği. Bu duvarlarda resmi olanlar, şehitliklerde yatanlar hepimizin yerine yatıyorlar. Bayrak dalgalansın diye, sınır korunsun diye hayatlarını vermiş kişiler. Sadece terör operasyonlarında değil görevini yaparken kaza sonucu olabilir, patlamalar sonucu olabilir hayatını kaybetmiş bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Minnetle, şükranla anıyoruz. Ailelerine sabır dilemiyoruz, çünkü onlar evlatlarını en üst mertebeye yolcu etmiş aileler. Allah onların sabırlarını veriyor. ‘Vatanımız sağolsun’ diyorlar. Onların evlatları artık bütün milletin evlatlarıdır” dedi.