“SEÇİM SONUCUNUN TÜM ÜLKEMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, seçim sonucu ile ilgili yaptığı açıklamada:

“31 Mart 2024 Yerel Seçim Sonuçlarının Afyonkarahisar’ımıza ve tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Gerçekleşmesini istediğimiz bir değişim arzusu ile yürüttüğümüz seçim kampanyamız boyunca vatandaşımızın mevcut iktidardan yorulduğunu ve yerel seçimler üzerinden de iktidara bir ikaz gerçekleştireceğini ifade etmiştik.

Hem ekonomik anlamda hem de adaletsiz bir yönetim anlayışı karşısında yorulan seçmenimiz tercihlerini değişimden yana kullanmıştır. Elbetteki gönlümüz seçmenimiz bu tercihini yaparken değişimin adresi olarak bizleri seçmesiydi. Ama sandıktan çıkan sonuç her zaman başımızın üzerindedir ve seçmenimizin vermiş olduğu karara saygı duyuyoruz. Bu vesile ile Afyonkarahisar’ımızın önümüzdeki 5 yılına belediye başkanı olarak hizmet edecek olan sayın Burcu Köksal’ı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Seçim kampanyamız boyunca desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Hakan Şeref Olgun’a, İl Başkanımız Muhammed Mısırlıoğlu’na, Merkez İlçe Başkanımız İzzet Köken’e, partimizin teşkilatlarına, gece gündüz demeden çalışmalarda beni yalnız bırakmayan değerli belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Kampanya döneminde yapmış olduğumuz her türlü faaliyetin kamuoyuna ulaşması adına bizlere destek olan değerli basınımıza da çok teşekkür ediyorum.

SPOR LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA SPORU İNCELEDİ SPOR LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA SPORU İNCELEDİ

Selam ve saygılarımla…”