SANDIKLI MHP BAŞKAN ADAYI MELEK YAVUZ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Afyonkarahisar’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek kadın adayı olan, Sandıklı Belediye Başkan adayı  olan Melek YAVUZ,  çalışmalarını Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sürdürdü.

                Sandıklı Belediye Başkan adayı YAVUZ’ un, Sandıklı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt ÖZÇINAR’la başlayan ziyaretleri,  Sebzeciler odası ve Yeni Esnaf Kefalet  Kredi kooperatifi Başkanı Ali ÇİÇEK  ile devam etti.  Ziyaretlerini Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Bekir ÇETİN, Sandıklı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı İbrahim OCAK, Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı  Ahmet ERDEM,  Sandıklı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet ÖZTOP ve Sandıklı Ticaret Borsası Başkanı Hasan TOY ile tamamladı.

                Oda yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde sıcak ilgiyle karşılanan Melek YAVUZ ; Bizim Belediyeciliğimizde ben yaptım oldu anlayışı olmayacaktır. Bizim Belediyeciliğimiz Sivil Toplum Kuruluşlarının da içinde olduğu istişarelere dayalı, katılımcı temeller üzerine, ayırmadan ayrışmadan  anlayışı hakim olacaktır. Dedi.

SANDIKLI BELEDİYESİ'NDEN ŞEFFAF VE ADALETLİ SATIN ALMA SÜRECİ SANDIKLI BELEDİYESİ'NDEN ŞEFFAF VE ADALETLİ SATIN ALMA SÜRECİ

                Oda Başkanları da ziyaretten duydukları memnuniyeti  dile getirerek, Milliyetçi Hareket Partisi heyetine teşekkür edip,  Melek YAVUZ’a başarılar dilediler.