SANDIKLI İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSU AÇILDI

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı'nın, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Sandıklı ilçesinde gerçekleştirdiği yoğun saha ziyaretleri, ilçe halkı tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Sandıklı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı, dua eşliğinde ve halkın yoğun katılımıyla yapıldı. Açılışa İYİ Parti'nin önde gelen isimleri; Afyonkarahisar Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Av. Hakan Şeref Olgun, Eğitim Politikaları Başkanı Ayşe Sucu, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve diğer il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

SANDIKLI'DA İYİ PARTİ'YE BÜYÜK İLGİ

İYİ Parti Genel başkan yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Av . Hakan Şeref Olgun ve beraberindekiler Sandıklı teşkilatı ve partililer tarafından büyük bir coşku ile karşılandılar.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programda ilk konuşmayı Sandıklı ilçe başkanı Av. Emir Erkalan yaptı.

ÜLKÜCÜLÜK SADECE BOZKURT İŞARETİ YAPMAK DEĞİLDİR

 Misafirlere hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan ilçe başkanı Av. Emir Erkalan “ Biz Belediye Başkan adayımızı çok önceden belirledik. Hidayet Başkanımızı Genel Başkanımıza sunduk ve kendilerinin oluruyla, dürüst başkan, İYİ başkan, Sandıklının tek ülkücü başkanı Hidayet Şahin’i Sandıklı’ya belediye Başkan adayı yaptık. Tek ülkücü başkan dedim, çünkü rakiplerinin hepsinin AKP den yolu geçmiştir. Hidayet başkan hiç bir zaman davasından sapmamış bir dava adamıdır. Ülkücülük sadece bozkurt işareti yapmak değildir. Ülkücülük bir davadır. Benim adayımda dava adamıdır. Allah nasip ederse sözde milliyetçiler değil özde milliyetçiler birleşecek ve Hidayet Şahin Belediye Başkanı olacaktır” dedi.

BUARADAKİ İNSANLAR TOPLAMA DEĞİL

Seçim koordinasyon merkezinin açılışında halka hitap eden belediye Başkan adayı Hidayet Şahin “ Yaklaşık 12 yıl borsa başkanlığım sonrası istifa ederek aday oldum. Adaylığımı kabul eden Genel başkanımıza, il ve ilçe teşkilatıma çok teşekkür ederim. Bu açılış için buraya gelen insanlar başkaları gibi toplama değildir. Buraya gelen insanlar kendisini davasına adamış insanlardır. Bazıları arkamızda üç milletvekili var diyor. Bizim arkamızda dağ gibi duran genel başkan yardımcımız Hakan Şeref Olgun var. 31 Mart akşamı Belediyeye İYİ Parti bayrağını dikeceğiz. Ülkücüler kazanacak. Davasına sahip çıkanlar kazanacak “ dedi

HEPSİ TOZ DUMAN OLDULAR

Coşku dolu bir şiirle konulmasına başlayan İYİ Parti il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise “ Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. Bu sürede her şey alevlendi, ateşlendi. Sandıklıda da her şey toz duman. Hepsi toz duman oldular. Sandıklının kararını Sandıklılar verir. Bu bir hizmet yarışıdır. Türkiye’nin geldiği durum ortadadır. Türkiye gerçekten zor bir süreçten geçiyor. Böyle abuk sabuk çekişmelerle kaybedecek zamanımız yok.  Ülke bitmiş bunlar hala oyuncak derdindeler. Emeklimiz, memurumuz, çiftçimiz, işçimiz perişan, gençlerimiz perişan . Ülkeyi bitirdiler, ülkeyi iflas ettirdiler. Hizmet getirmek için iktidarın desteğine ihtiyaç yok, önce güçlü bir aday lazım. İşte güçlü aday Hidayet Şahin. Liyakatli bir ekibimiz var, arkamızda dağ gibi duran bir genel başkan yardımcımız var. Hep beraberiz. Gece gündüz çalışır Sandıklıyı pırıl pırıl yaparız.” dedi.

BİZ HİZMET İÇİN VARIZ

Sandıklı’lı kadınların kadınlar gününü kutlayarak konuşmaya başlayan İYİ Parti Genel başkan yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun”   Sandıklıya şunu söylemek istiyorum, yaklaşık üç yıldır sizlerle beraberim ve Sandıklaya gerçekten aşığım. Sandıklı ile ilgili her gün bilgi alıyorum. Biz siyaseti bir amaç için değil hizmet için yapıyoruz. Biz sizin dertlerinize ve mutluluklarınıza  ortak olmak istiyoruz. Seçimlere mertçe tek başına giren tek parti İYİ partidir. Siyasette insanların prensipleri olur, hayalleri olur. İnsanlar kendilerine en yakın gördükleri adaya oy verirler. Sandıklıda İYİ partinin dışında diğer partilerde ne ideal nede hizmet aşkı var. Arkamızda üç milletvekili var diyenlere sesleniyorum. 22 yıldır milletvekili yapan sizlerin elini kolunu tutan mı oldu, neden hizmet etmediniz, şimdimi aklınıza geldi. Bunlar 22 yılda ne yaptılar. Bunlarda aşk ve ideal yok. Yeminler olsun bizde hizmet aşkı var. Biz hizmet için varız.31 Mart akşamı seçimleri kazanıp 1 Nisan günü buraya geleceğiz. Sandıklıyı kazanacağız. Sandıklılı hemşerilerime güveniyorum” dedi.

Konuşmaların tamamlanmasıyla İYİ Parti seçim koordinasyon merkezi dualarla açıldı.