SANDIKLI BELEDİYESİ, PAZARTESİ PAZARINDA ALIŞVERİŞİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe sakinlerinin Pazartesi Pazarı'nda daha rahat alışveriş yapabilmeleri için yeni bir düzenleme yapıyor. Pazartesi günleri, saat 08.00 ile 18.00 saatleri arasında Dereboyu, Caddemiz trafiğe kapatılacak.

Bu düzenleme ile Pazartesi Pazarı'nda alışveriş yapan vatandaşlar, araç trafiğinden etkilenmeyecek ve daha konforlu bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar. Belediye Zabıta Müdürlüğü, esnafın mağdur olmaması için gerekli tedbirleri alacaklarını belirtti.

SANDIKLI GÖNÜLLÜ HANIMLAR DERNEĞİ TİYATROSU MARDİN’DE SAHNE ALDI SANDIKLI GÖNÜLLÜ HANIMLAR DERNEĞİ TİYATROSU MARDİN’DE SAHNE ALDI

Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Pazartesi Pazarı, ilçemizin önemli bir ticaret merkezi. Vatandaşlarımızın daha rahat alışveriş yapabilmeleri için bu düzenlemeyi hayata geçiriyoruz. Esnafımızın da mağdur olmaması için gerekli önlemleri alacağız." dedi.

Pazartesi günleri uygulanacak olan bu düzenleme ile ilgili detaylı bilgilendirme için Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz.