ÖZTAŞ, “BASKILARA BOYUN EĞMEYİN”

Sandıklı’nın mevcut belediye başkanı Muatafa Çöl’ün AK Parti’den aday gösterilmeyince Yeniden Refah Partisi’den aday olduğun açıklanması ile belediye çalışanlarına sosyal medya aracılığı ile çağrı yapılarak taraftarlarının belediye önünde toplanarak, Mustafa Çöl’ü karşılamaları istendi.

Bu çağrı Sandıklı halkınca çok yadırgandı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Adnan Öztaş, yaptığı açıklamada:

Değerli Belediye Personelimiz,

Baskıların farkındayız ve bu zor süreçte sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. İşinizle ve aşınızla tehdit edilerek iradenize ipotek koyulmaya çalışılıyor. Fakat sizlerin ilke ve dürüstlüğe bağlı kalarak bu tehditlere boyun eğmeyeceğinize inanıyoruz.

Meydan çağrısına karşı gelerek onurlu bir duruş sergileyen ve AK Parti'ye gönül veren her bir personelimizin iş garantisi, AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak benim şahsi teminatım altındadır.

Bu vesileyle, her türlü baskıya rağmen dik duruşunuz ve ilkeli tavrınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Biliyorum ki sizler, şehrimize ve hemşehrilerimize en iyisini sunmak için özveriyle çalışmaya devam edeceksiniz.

Birlikte, daha güçlü bir gelecek için yola çıkalım!

Saygılarımla,

SANDIKLI GÖNÜLLÜ HANIMLAR DERNEĞİ TİYATROSU MARDİN’DE SAHNE ALDI SANDIKLI GÖNÜLLÜ HANIMLAR DERNEĞİ TİYATROSU MARDİN’DE SAHNE ALDI

AK Parti Belediye Başkan Adayı

Çöl için toplanma çağrısı: