ÖZKAYA VE ARSLAN'DAN YOĞUN MESAİ

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve Hasan Arslan yoğun bir seçim mesaisine başladı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde genel kurulun olmadığı günleri sahada geçiren vekiller Afyonkarahisar halkının taleplerini dinliyor.

31 Mart Yerel Seçimleri nedeniyle sahaya inen AK Parti Milletvekilleri, ilçeler ve beldelerde adaylar için destek istiyor. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve Hasan Arslan hafta sonu Başmakçı, Dazkırı, Evciler, Dinar ve Sinanpaşa ilçeleri ile Haydarlı, Tatarlı, Kırka, Küçükhüyük, Düzağaç beldelerinde AK Partili Belediye Başkan adaylarının Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarını gerçekleştirdi. Gittikleri her ilçe ve belde de yoğun ilgi ile karşılan Milletvekilleri Özkaya ve Arslan “31 Mart’ta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a mahcup olmamak, ilçelerimizin ve beldelerimizin gerçek belediyecilik buluşmaları için var gücümüz ile çalışıyoruz” dediler. Dinar ilçesinde AK Parti ve MHP’nin ortak adayı olarak AK Parti logosu altında seçime katılan Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın Seçim İrtibat Bürosu açılışına MHP Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte katılan AK Partili Milletvekilleri burada birlik, beraberlik ve ittifak vurgusu yaptılar. Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Özkaya, AK Parti’nin Belediyecilik hareketi olarak ortaya çıktığını ifade ederek, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki başarısının bir tezahürü olarak AK Parti Türkiye’de iktidar olmuştur. Bizim Belediyecilik anlayışımız milletimize hizmet ve eser üretmektir. Bizim Belediyecilik anlayışımız milletimizin emrinde, belediye ve kamu imkanlarını milletimize hizmette bir araç olarak kullanmaktır. Çok şükür, 2019 seçimlerinde Afyonkarahisar’da AK Partili belediyeler adına milletimize verdiğimiz sözlerin neredeyse tamamını yerine getirdik. Milletimizin desteği ile yeni bir destan yazmak için yola koyulduk. Tabi bugün bazı adayların, Partilerinin adını anmadan milletimizin desteğini istediğini görüyoruz. Onlara şunu hatırlatmak istiyoruz, siz partinizden utanıyorsunuz, partinizin terör seviciliğini, dem seviciliğini unutturmak istiyorsunuz ama milletimiz unutmaz. Biz milletimize güveniyor, inanıyoruz. Milletimiz yerel ve merkezi hükümet uyumunun ne kadar önemli olduğunun farkında ve tercihini doğru, dürüst, güvenilir ve merkezi yönetimle uyumlu adaylardan yana kullanacağına da inanıyoruz” dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Dr. Hasan Arslan da yaptığı açıklamada "önümüzdeki beş yılın hizmetle dolu dolu geçmesi için adaylarımızla sahada adım adım geziyor, tüm vatandaşlarımızı dinliyor, beş yıl boyunca adaylarımızdan neler beklediklerini dinliyoruz. Elbette adaylarımızın projeleri, elbette her türlü detayı  düşündüklerini biliyoruz ancak vatandaşın beş yılda ne yapmamızı istediğini dinlemek için sahalardayız. İnşallah 60 Belediyemizde zaferle sonuçlanacak bir seçim olacak" dedi.