ÖZKAYA, “NAFİLE UĞRAŞIYOR,  AFYONKARAHİSAR’DAN CHP YE OY ÇIKMAZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ÖZKAYA seçim çalışmalarına Merkezde ve Çay ilçelerinde devam etti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Sayın Ayşe Keşir'in Afyonkarahisar programına  eşlik eden Milletvekili, Afyonkarahisar Merkezde teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. Sayın Ayşe Keşir ile birlikte esnaflarımızın istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili, burada "AK Parti hükümetleri döneminde kadın hakları, kadın-erkek eşitliği, kadınların eğitime, iş hayatına ve karar mekanizmalarına eşit ve etkin katılımı, istihdamı, sosyal güvenliğinin ve siyasi temsilinin güçlendirilmesi, kadına yönelik şiddetin önlenmesi gibi başlıklarda sayısız hukuki reform gerçekleştirdik. Tabii bu reformların en başında da Anayasada veya kanunlarda yasak olmamasına rağmen bir takım yan mevzuatlarla haksız uygulamalarla CHP zihniyetine karşı yürütülen başörtüsü  yasaklarının kaldırılması ve kadınlara bu konuda özgürlükler getirilmesi konusu gelmektedir, dedi. Sözlerinin devamında ana muhalefet partisi CHP ye yüklenen Milletvekili, CHP zihniyetinin hiçbir zaman değişmediğini aynı yasakçı düşünce yapısını şu anda da koruduklarını fakat halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetlerine gösterdiği üstün teveccüh ile bu yasakçı ve baskıcı anlayışa karşı dik durulabildiğini ifade etti. Konuşmasının devamında CHP zihniyetinin imkan bulabilecekleri takdirde aynı baskıları ve yasakları yaşatmaktan geri durmayacaklarına inandığını ifade etti.

Daha sonra çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı tarafından hizmete kazandırılan Millet Kafe’nin açılışına katılan Milletvekili, Çay ilçesinde bulunan üç belediyenin üçünde de 31 Mart akşamı AK Parti bağrağının zafere taşınacağından emin olduğunu ifade eden Milletvekili “Hüseyin Atlı Başkanımız ilçemizde geçtiğimiz 5 yılda çok güzel hizmetler yaptı. Şimdide ilçemize kazandırdığı bu güzel tesisin “Millet Kafe” nin açılışını yapıyoruz. Yeşil Çaylı hemşehrilerimizde göstermiş oldukları teveccüh ile Hüseyin Başkanın 5 yıl daha göreve devam edeceğini gayet açık bir şekilde gösteriyor. Buradan tüm Çaylı hemşehrilerime teşekkür ediyor ve 31 mart akşamı Çayda bulunan 3 belediyenin 3 ünüde alarak yola devam edeceğimize inanıyorum dedi.

Açıklamasının devamında  CHP’yi hedef alan Milletvekili, “Biliyorsunuz ki Çay ilçemiz ve ilimiz Hamdolsun kahraman askerlerin, muhafazakar, milliyetçi insanların diyarıdır. Oysa bakıyoruz ki Mecliste Demliler hakkında tek söz edemeyenler Afyonkarahisar il sınırlarına girince bir anda başka bir kimliğe bürünüyorlar, biz Afyon Belediyesine Demlileri sokmayacağız, Demlilerle yönetmeyeceğiz diyorlar. Yahu Afyonda öyle bir durum mu varda birden bire bunlarla piyasa çıkıyorsun, Afyonda Demin oyu kaçta burada bu söylemlere sığınıyorsun?

Soruyorum size  Afyonkarahisarlı Aziz Hemşehrilerim, hepimizin hafızalarında olan HDP li vekiller CHP ye Mustafa Kemal'in itleri derken, bunlar mecliste değil miydi? PKK sizi tükürüğü ile boğar derken bunlar Milletvekili değil miydi?

Afyonkarahisar’a gelince nerden çıkıyor bu söylemler, niye bu iki yüzlü siyaset yürütülüyor? Demek ki hesap başka!!! Hesap siyasi oy dolandırıcılığı…

CHP bu sözlerinde ciddiyse samimiyse hodri meydan CHP li olan belediyelerden çıkarın PKK yı da görelim. Afyonkarahisar’da bile göstermelik  azıcık bişey dedi diye CHP Genel Merkezi bir taraftan yalan dolan bir şeyler diyor, bir taraftan İstanbul’da  Ekrem meydanlarda fırça atıyor.

Afyonkarahisar’da CHP’nin oy alamayacaklarını gördükçe çıkıp yeni icatlar buluyorlar. Son olarak çıkmışlar “Siyaseti Ankara’da bıraktım bir tek ay yıldızlı rozetim var, bununla bu memlekete hizmet etmek istiyorum” demişler. Bir kere şu konuya açıklık getirelim sen siyaseti Ankara’da bırakmadın sana bıraktırdılar. Kemali destekledin o gidince Özgür sildi seni. Geçen günde hepimiz gördük meydanda Ekrem’de kovdu seni. Senin orada

Şimdi amaç ne? Amaç belli, Afyonkarahisar’da benim milliyetçi muhafazakar insanlarımı milliyetçi söylemlerle kandırıp ta belediye başkanlığını kurtarırım hesabındasın ama nafile uğraşıyorsun,  Afyonkarahisar’dan CHP ye oy çıkmaz, Afyonkarahisarlı olan biteni gayet iyi görüyor.

SPOR LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA SPORU İNCELEDİ SPOR LİSESİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA SPORU İNCELEDİ

Afyonkarahisarlının Allah’ın izni ile bunlara geçit vermeyeceğini gördükleri için herhalde CHP rozetinden utanıyorlar bir tek Ay Yıldızlı rozetim var diye dolaşıyorlar? Soruyoruz utanıyor musunuz CHP rozetinden de bir tek Ay Yıldızlı rozetin arkasına saklanıyorsunuz?” dedi.