ÖZKAYA, “İLKELİ VE DOĞRU HABERCİLERE İHTİYAÇ VAR”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

“İLİMİZDE GAZETECİLERE TOKİ KONUT ÜRETİMİNİ YAPTIK”

Milletvekili Özkaya, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Demokratik toplumların vazgeçilmez bir unsuru ve dördüncü kuvvet görevi gören, demokrasilerin olmazsa olmazı basın çalışanları, gazeteciler ve basın kuruluşları üstlenmiş oldukları sorumluluklar nedeniyle çok önemli bir görevi yapmaktadırlar. Ülkemiz ve dünyada neler olup bittiği hususunda çoğu zaman zor ve ağır şartlarda kamuoyunu bilgilendiren gazetecilerimiz, dünyanın birçok noktasında mazlum ve mağdurların yaşadığı sıkıntı, uğradığı soykırım ve ıstıraplardan da dünyanın haberdar olması için büyük bir görevi gerçekleştiriyorlar. Türkiye’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gazetecilerimize yönelik çok önemli projeler ve sosyal haklara yönelik düzenlemeleri AK Parti olarak iktidarlarımız döneminde hayata geçirdik. Özellikle ilimizde gazetecilerimiz için belki bir ilk olan TOKİ ile birlikte konut üretimini hayata geçirdik. Gazetelerimizin ayakta kalabilmesi yayın hayatlarına devam edebilmesi adına kanuni düzenlemeler ile birçok imtiyazı onlara sağladık.” dedi.

“İLKELİ VE DOĞRU HABERCİLERE İHTİYAÇ VAR”

“VAADİMİZ AFYON’U POTANSİYELİNE KAVUŞTURMAKTIR” “VAADİMİZ AFYON’U POTANSİYELİNE KAVUŞTURMAKTIR”

Milletvekili Özkaya, sözlerini şöyle tamamladı: “Yapmış olduğumuz hizmetlerin, kamudaki eksikliklerin, yerinde eleştirilerin, toplumun beklentilerinin kamuoyunda doğru şekilde anlaşılabilmesi için gazeteciliğin asgari şartlarını taşıyarak ilkeli, dürüst, tarafsız ve en önemlisi doğru habercilik anlayışını şiar edinen gazetecilere daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu doğrultuda kamu adına büyük bir fedakârlık ile çalışmalarını sürdüren, tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyor, çalışmalarında üstün muvaffakiyetler diliyor, sağlık ve esenlikleri ile yaşamlarında başarılar niyaz ediyorum.”