ÖZKAYA, BAŞKAN ADAYLARINA DESTEK GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili seçim Av.Ali Özkaya çalışmalarına Sultandağı ilçesi ve Yeşilçiftlik Beldesi, Sinanpaşa Akören Beldesi, Merkez Sülün ve Büyükkalecik Beldelerinde devam etti.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve pazar ziyaretleri yapan halkla bir araya gelen milletvekili AK Partili adaylar için vatandaşlardan destek istedi.

Sultandağı ilçesinde ilçe başkanı Mevlüt Aksoy ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Milletvekili Özkaya burada yapmış olduğu açıklamasında "Arkadaşlar Sultandağı'nda çok büyük değişim var.Sultandağı'nda yıllardır CHP belediyesinde çeşmelerden su akmayan yollarında çukurlardan geçilmeyen, araç ekipmanı bulunmayan en basit belediye hizmetlerini dahil alamayan bir anlayıştan devasa yatırımlara ev sahipliği yapan bir Sultandağı na kavuştuk. Buradaki samimi büyük hizmetleri gören bütün vatandaşlarımızda genç başkanımız Mehmet Aldırmaz'a destek veriyor. Biz de hepsine teşekkür ediyoruz. Sultandağında ki beldelerimiz de bu yatırımları görüyor ve bizde aynı yatırımları isteriz diyorlar. Bugün de bunun tezahürünü bizi karşılayan kalabalıkta gayet net bir şekilde görüyoruz. İnşallah Sultandağı'nda hedefimiz üç belediyenin üçünü de alarak birbiriyle ve iktidarla uyumlu bir yerel yönetim anlayışı  ile  Sultandağı'nı kalkındırmayı amaçlıyoruz. Sultandağı'nın menfaati için bölgemizin menfaati için hepimizin bir araya gelmesinin elzem olduğunu düşünüyorum, dedi.