ÖZDİLEKLER’DEN AGC’YE NEZAKET ZİYARETİ

STK’LARIN GELİŞMESİNE KATKI SUNMAK İSTİYORUZ

Afyonkarahisar Dernekler Müdürü Abdurrahman Özdilekler, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni başkanı M. Önder Artuk ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonrasında Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na seçilen M. Önder Artuk ve Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretleri sürüyor. Afyonkarahisar Dernekler Müdürü Abdurrahman Özdilekler’de, AGC’yi ziyaret etti. AGC Başkanı Önder Artuk, yönetim kurulu üyeleri M. Emin Güzbey, Sezer Küçükkurt, Mehmet Abdioğulları, Ömer Elçi, M. Emin Birliktir, Faruk Kılınç ve İsa Kuş tarafından ağırlanan Özdilekler sivil toplum kuruluşları ile yürüttükleri çalışmalardan bahsetti.

“GEÇTİĞİMİZ YIL 11 PROJE ÜRETİLDİ 8’İ KABUL EDİLDİ”

ALBAY YAĞAN, “ATATÜRK’ÜN İZİNDE, HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ” ALBAY YAĞAN, “ATATÜRK’ÜN İZİNDE, HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

Afyonkarahisar Dernekler Müdürü Abdurrahman Özdilekler; “Afyonkarahisar sivil toplum kuruluşu sayısı oldukça yüksek olan ve aktif çalışmaların yoğun olduğu bir şehir. Kurum olarak bizlerde tüm sivil toplum kuruluşlarımıza dokunuyor, onlara öncelikle resmi süreçleri ardından gelişimlerini sağlamaya yönelik çalışmalarla destek vermeyi önemseyen çalışmalar yapıyoruz. Yakın zamanda sivil toplum kuruluşlarımızla yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında 11 proje üretilerek başvuruda bulunuldu. Yapılan incelemeler sonrasında 8 proje kabul edildi. Bizim için oldukça yüksek bir rakam 8 projenin kabul edilmiş olması. Kurum olarak her sivil toplum örgütüne katkı sunmak için çaba harcıyoruz ve Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin de üreteceği projelere destek vereceğimizin de bilinmesini istiyorum. Bu manada hazırlayacağınız bir projeyi de sizlerle birlikte çalışarak hayata geçirmeyi de çok isteriz.” diye konuştu.

Afyonkarahisar Gazetecileri Cemiyeti Başkanı M. Önder Artuk’da nazik ziyaretlerinden dolayı Dernekler Müdürü Abdurrahman Özdilekler’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Ayben Horzum