MHP’LİLER KAHVALTIDA BULUŞTU MHP’LİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

ORHAN YEGİN, “AFYONKARAHİSARLI VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNİ İSTEKLERİNİ ALDIK”

Bugün AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda yoğun bir mesai vardı. AK Parti’nin en önemli isimlerinden Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir seçim çalışmalarını değerlendirmek için bir koordinasyon toplantısı düzenledi. Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Orhan Yegin, “Sahada adaylarımıza karşı güzel bir teveccüh var. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın taleplerini isteklerini aldık. dedi.

Toplantı AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığında gerçekleşirken, Teşkilat Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Orhan Yegin, Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, MKYK Üyesi Dilek Yıldız Büyükdağ, Nevşehir Milletvekili ve Genel Merkez Afyonkarahisar İl Koordinatörü Emre Çalışkan, MYK Üyesi Vahit Atalan, İl Koordinatörü Furkan Katmerci, AK Parti İl Başkan Vekili Ömer Dayı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

“Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın taleplerini isteklerini aldık”

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Orhan Yegin, “Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir Bey ile birlikte illerimize giderek teşkilatlarımızla istişareler yapıyoruz. Erkan Başkanımız bu seyahatleri bütün illere yapıyor. Bizler yardımcıları olarak zaman zaman kendisine eşlik ediyoruz. Bugün bu kapsamda Afyonkarahisar’a geldik. Belediye başkan adayımızla, vekillerimizle ve teşkilatımızla birlikte Afyonkarahisar’daki çalışmaları konuştuk değerlendirme yaptık. Teşkilat olarak, ne durumdayız, neler yapıyoruz, yapılan çalışmalar neler, vatandaşlarımızla sahada karşılaşıldığında talep ve beklentileri nelerdir, konularını istişare ediyoruz. Vatandaşlarımızın hem adaylarımıza hem teşkilat mensuplarımıza aktardığı konular üzerine hep beraber şehir şehir ilçe ilçe analizler yaparak değerlendirmelerimizi yapıyoruz. Daha neler yapılabilir, karşılıklı sorumluluklarımız nelerdir. Bu çerçevede güzel bir bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptık. Adaylarımızın heyecanı çok yüksek her biri inanmış, saha da olmaktan, vatandaşla  temas ediyor olmaktan çok mutlular. Teşkilat mensuplarımız sahada adaylarımıza vatandaşlarımızın büyük destek olduklarını ve zaman zaman farklı konularla ilgili uyarılar ve çeşitli taleplerinin de olduğunu bizlere aktardılar. Bizlerde büyük bir memnuniyetle notlarımızı alarak üzerimize düşen sorumluluklar nedir, bunlarla ilgili karşılıklı konuşarak ödevlerimizi aldık. Genel merkezimize ve hükümetimize iletmemiz gereken konuları not ettik. Şimdide her birimiz yeniden sahaya dağılıyoruz.

Afyonkarahisar her zaman AK Parti’mize bizlere büyük destek vermiş bir şehirdir. Sağolsunlar kıymetli Afyonkarahisarlılar Cumhurbaşkanımıza olan ilgi alakaları sevgileri muhabbetleri buradaki adaylarımızın hem genel seçimde hem de yerel seçimde gösterdikleri alaka her zaman bizi mutlu eden gururlandıran bir alakadır. Şimdi bugün bu alakanın daha da yeniden artarak arkadaşlarımıza heyecan verdiği onları cesaretlendirdiğini gördük ve değerlendirmemizi yaptık. Şimdi de ödevlerimizi aldık çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.