OLGUN, “SAHADA KİMSEYE ALAN BIRAKMAYACAĞIZ”

İYİ Parti'nin İscehisar ilçe teşkilatı, yaklaşan 2024 yerel seçimlerine hazırlık amacıyla düzenlediği kahvaltıda üyeleri ve parti yöneticileri ile bir araya geldi. Bu kapsamda düzenlenen kahvaltıya, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Hakan Şeref Olgun, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve İscehisar teşkilatı üyeleri iştirak etti.

Kahvaltı sırasında İscehisar İlçe Başkanı Necmi Özsarı, toplantıya katılım sağlayan Genel Başkan Yardımcısı Olgun, İl Başkanı Mısırlıoğlu ve diğer teşkilat üyelerine teşekkürlerini iletti. Başkan Özsarı, birlik mesajları vererek, "Tüm katılımcılara minnettarım" dedi.

İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Afyonkarahisar'ın geleceği için el birliğiyle çalışmaya hazır olduklarını belirtti. Mısırlıoğlu, "Yerel seçimlerin eşiğinde, güç birliği içinde çalışarak, başarıyı elde edeceğiz. Sahada kimseye alan bırakmayacağız ve inşallah seçimleri kazanacağız" şeklinde konuştu ve katılımlar için şükranlarını sundu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun da, toplantının kendisini mutlu ettiğini belirtti ve Antalya'da gerçekleşecek olan parti toplantısıyla yerel seçim stratejilerinin ele alınacağına dikkat çekti. Olgun, "Yerel seçimlerde kendi adaylarımızla yarışacağız ve siz değerli üyelerimizin desteğiyle, İYİ Belediyeciliği Afyonkarahisar'ımıza getireceğiz" dedi.