AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

OLGUN, “İNADINA, MERAL AKŞENER”

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun, kongrede aday olmayacağına açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sahip çıkan bir açıklamada bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İYİ Parti Genel Kurulu’nda aday olmayacağını açıklamıştı. Bunun ardından bir mesaj yayınlayan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Akşener’in her zaman arkasında olduğunu bildirdi.

Hakan Şeref Olgun açıklamasında şunları söyledi:

“Bakıyorum da; 31 Mart öncesinde İYİ Partinin Türkiye genelinde oy oranı düşsün, kaybetsin diye uğraşan papağanlar, bugün hedefe Genel Başkanımızı koymuşlar. Akıllarınca, “ağa babalarının” emrini yerine getiriyorlar. Aba altından sopa göstererek, çamur siyasetine giriyorlar. Beyler; Devletin makamları, iddia ettiğiniz gibi bir yolsuzluk tespit ettilerse, neden bunun üstünü örtsünler. Sayın Genel Başkanımız, iktidar partisine en ağır eleştirileri yapan bir muhalefet partisi lideridir. Böyle bir durumda, hükümetin bu konunun üstünü örtmeyeceğini bilmeniz lazım. Siz, yalancı ve müfterisiniz. İddianızı ispat etmediğiniz sürece, buna benzer olaylar bize şunu gösteriyor; Demek ki İYİ Parti, Türk milleti tarafından benimsenmiş, her türlü karalama ve iftiraya rağmen halkın güvenini kaybetmemiş. Sayın Genel Başkanımız, son otuz yılın en önemli siyasi aktörü ve lideridir. Sizler ancak, kendi çamurunuzda boğulur, millet nezdinde hiçbir anlam ifade edemezsiniz… Güneş Balçıkla sıvanmaz. İnadına Meral Akşener.”