VALİ YİĞİTBAŞI, TBB BAŞKANI ERİNÇ’İ MAKAMINDA KABUL ETTİ VALİ YİĞİTBAŞI, TBB BAŞKANI ERİNÇ’İ MAKAMINDA KABUL ETTİ

“ÖĞRETMENLERİMİZİN HER DAİM YANLARINDA OLACAĞIZ”

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “Öğretmen Mesleki Kariyer Bilgilendirme Günleri” seminerinde yaptığı konuşmada “Öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerini artırmaları için her daim yanlarında olacağız” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde Fen Bilimleri Enstitüsü Yüksek Lisans ve Doktora Programlarını Tanıtım Programı Afyonkarahisar merkez ve merkeze bağlı okullarda görev yapan idareci ve öğretmenlerin mesleki gelişim ve kariyer olanaklarını artırma amacıyla düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından düzenlenen “Öğretmen Mesleki Kariyer Bilgilendirme Günleri”, Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Bekir Yalçın tarafından Şehit Kerim Üye Konferans Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve Şube Müdürü Hayati Duman’ın katılımlarıyla yapıldı.

Sünnetci, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini artırmaları için her daim yanlarında olduklarını, merkez ve ilçelerde eğitim seminerlerinin devam edeceğini belirterek, Prof. Dr. Bekir Yalçın ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Program seminer ve sonrasında katılımcıların soruları ile sona erdi.