“MÜSLÜMAN DİN KARDEŞİM TÜRK BAYRAĞI YAKIYOR.”

Zafer Partisi İl Başkanı Ahmet Bilal Öztürk, yazılı basın açıklamasına:

Kayseri ve Suriye’nin kuzeyinde gerçekleşen olaylar halkımızın büyük tepkisine neden olmuştur. Bu durumu bazı çevrelerin istismar etmek istedikleri görülmektedir. Keza bazı özellikle genç yurttaşlarımız tepkilerini sokakta provokasyona açık şekilde ifade etmek arayışı içindeler. Zafer Partisi il başkanı olarak parti mensuplarımızın , destekçilerimizin , gönüllülerimizin hiç bir olaya karışmaması için etkili şekilde uyarıyoruz. Genç kardeşlerimizi de soğukkanlı davranmaya davet ediyorum.

Çözüm hukuk çerçevesinde devlet organlarının gücüyle hepsinin ama sız geri gönderilmesidir.

13 milyondan fazla sığınmacı/kaçağın ülkemize girmesine yol açan sorumsuz politikaların mimarı olan AKP dir. Ensar , muhacir kardeşimiz diyerek bugüne kadar milyonlarcasını ülkemize soktular ve kaçak girmelerine göz yumdular.

Bizim Kahraman Mehmetçiğimiz Suriye'nin kuzeyinde şehit olurken Türk bayrağı orada yakılsın, yırtılsın diye mi canını verdi.

AFSÜ DHF MEZUNLARI GURURLANDIRDI AFSÜ DHF MEZUNLARI GURURLANDIRDI

 Seçim dönemi şehitler üzerinden siyaset gütmeye çalışanlar sesiniz çıksın. AKP milletvekilleri sesiniz çıksın Müslüman Din kardeşlerimiz onlar göndermeyiz dedikleriniz Türk bayrağı yakıyor. SESİNİZ ÇIKSIN !!!

Editör: Ayben Horzum