MUMYAKMAZ, “ANASINA BAKMAYANIN MİLLETE NE FAYDASI OLSUN!”

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, yönetimini belirleyerek ilk toplantısını yaptı. 30 asil 15 yedek listenin yer aldığı listede dikkat çeken isimler yer alıyor. Burada bir konuşma yapan Mumyakmaz bir vatandaşın ziyaretlerinde kendilerine söylediği bir sözü hatırlatarak şöyle dedi; Vatandaşımız diyor ki anasına bakmayanın millete ne faydası olsun. Bu söz her şeyi özetliyor.

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Teşkilatı yönetimi belirlendi. İlk toplantısı da dün akşam gerçekleşti. Toplantıya 30 yeni asil yönetim kurulu ile 15 yedek yönetim kurulu üyesi katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz yönetimin hayırlı olmasını diledi.

VALİ YİĞİTBAŞI, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ KUTLADI VALİ YİĞİTBAŞI, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ KUTLADI

“Memleketi soyup ne var bunda diyecekler”

Mumyakmaz yaptığı konuşmada şunları söyledi; Bir ziyaretimiz de vatandaşımız bize aynen şu ifadeyi kullanıyor; Annesine bakmayandan memlekete hayır gelir mi! İsim mevzubahis değil lakin vatandaş burada çok önemli bir mesaj veriyor. Sağlık bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın meşhur bir ifadesi var. “Merhamet insanlık üzerine kuruludur” diyor. İnsanlık üzerine kurulu olan merhamet eğer olmazsa karşınızda fütursuz bir insan olur. Bugün karşımızda gördüklerimiz onlar değil midir? Hesapsız, kitapsız ucu açık vaatleri olanlar bugün memleketi idare etmenin değil de memleketi idare etme kılıfıyla memleket üzerinden fayda saklamanın derdine düşmüşler. Hatırlayın bir telefon teslim edilen bir milletvekili milyonluk bir fatura skandalına imza atmıştı. Kendini de “ne var bunda” diyerek izah da bulunmuştur. Yani öyle bir olasılıkta memleketi soyup soğana çevirecek olan zihniyet bize “ne var bunda” ifadesini kullanacaktır. İşte o yüzden çok çalışmak koşturmak ve mücadele etmek zorundayız. Gecemizi gündüzümüze katmak zorundayız. AK Parti bayrağını daha yükseğe taşımanın gayreti içinde olmak zorundayız” dedi.