“MÜCADELESİ VE HEDEFLERİYLE YOL GÖSTERMEYE DEVAM EDİYOR”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, vefatının 13. Yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı andı. Karataş yayınladığı mesajda, Erbakan'ın mücadelesi ve hedefleriyle yol göstermeye devam ettiğini belirtti.

HAYATINI BÜTÜN İNSANLIĞIN SAADETİNE ADAMIŞTI

ÜSTÜN VE YILMAZASLAN, "PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ" ÜSTÜN VE YILMAZASLAN, "PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ"

Erbakan'ın bir devlet ve dava adamı olduğunu ifade eden Karataş, "Erbakan Hocamız bizim için büyük bir liderdi. Saadet Partimizin Genel Başkanlığını ifa ederken hayata gözlerini yumdu. Nezaketi, devlet adamlığı, ilmi ve vizyonuyla örnek bir şahsiyetti. Hayatını ülkemizin ve bütün insanlığın saadetine adamıştı." değerlendirmesinde bulundu.

BIRAKTIĞI MİRAS BİZLERİN OMUZLARINDADIR

Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın Türkiye'de ahlaki ve manevi değerler ışığında üretim, kalkınma, adil paylaşım ve insanca yaşam için son nefesine kadar mücadele ettiğini kaydeden Karataş, "Erbakan Hocamızın bıraktığı miras bizlerin omuzlarındadır, ortaya koyduğu idealler insanlığın kurtuluş reçetesidir. Bu sebeple onun açmış olduğu yolda son nefesimize kadar yürümek en büyük vazifemizdir. Bu duygu ve düşüncelerle merhum hocamız Necmettin Erbakan'ı ahirete irtihalinin 13. yıl dönümünde rahmet, minnet ve özlemle anıyorum." ifadelerini kullandı.