MISIRLIOĞLU’NDAN BURCU KÖKSAL'A: "AFYONLUYU İÇİNE DÜŞMÜŞ OLDUĞU BU DARBOĞAZDAN KURTARIN"

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu partisinin il başkanlığı binasında basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda Mısırlıoğlu, Burcu Köksal'a seslenerek "Afyonluyu içine düşmüş olduğu bu darboğazdan kurtarın. Biz her daim senin yanında olacağız" dedi.

İYİ Partili Mısırlıoğlu Burcu Köksal'a seslendi: "Afyonluyu içine düşmüş olduğu bu darboğazdan kurtarın"

İYİ Partili Mısırlıoğlu'nun düzenlediği basın toplantısında, basın mensupları ve partililer katılıd.

Mısırlıoğlu açıklamalarında iktidarı sert bir dille eleştirirken Afyonkarahisar Belediyesi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

VALİ YİĞİTBAŞI MERKEZ 2.OSB TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI VALİ YİĞİTBAŞI MERKEZ 2.OSB TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI

Mısırlıoğlu'nun açıklamaları şu şekilde;

"Belediye Başkanı Burcu Köksal'ı dün ziyaret ettik. Ziyaretimizde karşılıklı nezaket görüntüsü verdik ve birbirimize karşı başarı dileklerimizde bulunduk. Kendisine Afyonkarahisarlılarla ilgili her türlü yapacağı hizmetin, Afyonkarahisar’ın lehine, memleketimizin lehine yapacağı her türlü hizmetin yanında duracağımızı ifade ettik. Fakat kesinlikle bir polemiğin yanında değiliz. Bunun altını çizmek istiyorum. Kesinlikle karşılıklı atışmanın yanında değiliz, tarafı da değiliz. Biz milletimizin tarafındayız. Bizim de ona tavsiyemiz oldu, buradan da kendisine tavsiyede bulunuyorum.

- Afyonluyu için düşmüş olduğu bu darboğazdan kurtarın

Sayın Başkanım; ivedilikle, seçilmiş olduğunuz 35 gündür almış olduğunuz belediye başkanlığı makamında Afyonkarahisar'ın dağlar gibi sorunları var, birikmiş bu sorunların çözümüyle ilgili sağa sola laf yetiştirmek, sağa sola karşılıklı atışma ve polemiğe girmekten ziyade bu sorunlarla ilgili çözümlerinizi ortaya koyun. Afyonkarahisarlıyı bir an evvel içine düşmüş olduğu bu darboğazdan, bu stresten kurtarın. Afyon'u huzura, refaha kavuşturun. Biz her daim senin yanında olacağız. Ancak demin de söylediğimiz gibi 20 yıl belediyeyi yöneten iktidar partisinin temsilcileriyle, bugün yöneten sizin elinizde olan belediyenin temsilcileri olarak aranızda karşılıklı aşıklar atışmasına şahit olmak istemiyoruz.

- Gerçek gündem olan hizmet gündemine dönün

Afyonkarahisarlının sorunlarının çözüldüğü, Afyonkarahisar’ın gelecek yüzyılına ışık tutacak projelerin yapıldığı bir belediye yönetimi arzuluyoruz. Onun için de buradan tavsiyemiz bir an evvel gerçek gündem olan hizmet gündemine dönmenizi istiyoruz. Başarılar diliyoruz tekrar."