MISIRLIOĞLU: DAZKIRI’YA GÜNEŞ DOĞACAK

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Dazkırı Belediye Başkan adayı Güneş Zengin için “Dazkırı’ya güneş gibi doğacak” diyerek destek istedi.

İYİ Parti Dazkırı Seçim Koordinasyon Merkezi, yoğun katılımla hizmete açıldı. Seçim süreci boyunca SKM’nin kapıları tüm vatandaşlara açık olacak. Açılış törenine İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, Dazkırı İlçe Başkanı Metin Özbay ve Dazkırı Belediye Başkana adayı Güneş Zengin’in yanı sıra çok sayıda vatandaş ve partili katıldı.

Afyonkarahisar merkezde ve ilçelerde yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarına devam eden İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki heyet, Dazkırı’da açılışı yapılan Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. İlçede yoğun ilgiyle karşılanan İYİ Parti’li heyet, seçimi kazanacaklarından emin olduklarını söyledi.

GÜNEŞ BAŞKAN İLE DAZKIRI’MIZ İYİ OLACAK

Açılışın ardından bir açıklama yapan İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Dazkırı ilçemiz Afyonkarahisar’ımızın en büyük ilçelerinden birisi. Buraya adının hakkını verecek, güneş gibi doğacak bir adayla yola çıktık. Güneş Başkanımız Allah’ın izniyle Dazkırı’mıza can verecek. Seçim yarışında el ele, omuz omuza tepeden tırnağa tüm kademelerimizle birlikte hareket ediyoruz. Uyum ve kararlılığımız bizi zafere taşıyacak. Bu süreçte Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekilimiz, hemşehrimiz Sayın Hakan Şeref Olgun üzerimizden desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki mücadelesi bir yana, yerel seçim çalışmalarımızda sahada hep yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Güneş Başkan ile Dazkırı’mız İYİ olacak. SKM’mizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, adayımıza başarılar diliyorum.”