“MİLLİYETÇİ HEMŞEHRİLERİMİZ DEM PARTİ İLE KOL KOLA GİRENLERE OY VERMEZ”

 AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ataköy ve Kışlacık mahalle sakinleri ile iftar yaptı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftarda bir konuşma yapan Uluçay, “Afyonkarahisar’daki milliyetçi hemşehrilerim dün DEM Parti ile kolkola girenlere destek vermeyecektir” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ataköy ve Kışlacık mahalle sakinleri ile iftar programında bir araya geldi.

“Afyonkarahisar halkı, milletini seven milliyetçi bir halktır”

Burada bir konuşma yapan Uluçay Afyonkarahisar halkının ülkesini ve milletini seven milliyetçi bir halk olduğunu söyleyerek şöyle dedi; Afyonkarahisar milliyetçi bir şehirdir. Milliyetçilik nedir? Milliyetçilik değerlerine, kültürüne, diline sahip çıkmaktır. Tarihini merak etmektir, bilmektir. Her türlü emperyalizme karşı durmaktır. ABD Başkanı Biden ile bir olup Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirme hayali kuranlar bugün Afyonkarahisar’da milliyetçilik taslıyor. Atatürk'ün partisi CHP'nin milliyetçilik ilkesinden, DEM Parti ve LGBT gibi örgütlere yakınlaşarak uzaklaşanlar, kendi liderlerinin mirasına ihanet ediyorlar.

Uluçay, “Milliyetçilik, devletin bekası için, füze, savaş gemisi, SİHA, TİHA, Hürjet, Siper HSS, Altay tankı, Kaan, uçak gemisi yaparak olunur, ülkemizin güneyinde şehirlerimizi bölüp parçalayarak ülke kurma hayali kuran DEM Partililer ile olmaz” diyerek sözlerini noktaladı.

İftar programına AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve İl Koordinatörü Vahit Atalan, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları da katıldılar.