MİLLETVEKİLİ TAYTAK, “3 HİLALİ MERKEZ VE İLÇELERDE DALGALANDIRACAĞIZ”

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adayları ile MHP Genel Merkezinde bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “MHP olarak Afyonkarahisar’da hem il merkezinde hem de ilçe ve beldelerde, çok ciddi bir şekilde belediye başkanlığını kazanarak 3 hilali inşallah dalgalandıracağız.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda belediye başkan aday adaylık başvuruları devam ediyor. Çay, Çobanlar, İhsaniye, İscehisar, Sinanpaşa ve Sultandağı ilçelerinden belediye başkanlığı için başkan aday adayları MHP Genel Merkezine giderek, adaylık başvurusunda bulundular. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, aday adaylarını genel merkezde yalnız bırakmadı.

“ADAYLARIMIZDAKİ HEYECAN BİZLERİ DE HEYECANLANDIRIYOR”

Belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları sonrası açıklamada bulunan Milletvekili Taytak, “Her hafta Çarşamba günü yapmış olduğumuz ilçe ve belde aday adaylarımızın müracaatları için parti genel merkezindeyiz. Geçtiğimiz günlerde mevcut belediye başkanlarımız daha sonra da ilimizdeki bazı ilçelerde aday adayı olmak isteyen başkan adaylarımız müracaatlarını gerçekleştirdi. Bugün de ilçe başkanlarımız ile birlikte Çay, Çobanlar, İhsaniye, İscehisar, Sinanpaşa ve Sultandağı ilçelerimizden adaylarımız geldi. Belediye başkan adaylarımızdaki heyecan bizleri de heyecanlandırıyor. Belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliği için partimize adaylık başvurularında yoğun bir talebin olması bizleri oldukça memnun etmektedir. İlimizde yerel seçimler öncesi güzel bir birliktelik var. Tüm kademelerimiz 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Tüm teşkilatıma buradan teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

BAŞKAN ULUÇAY’DAN TAM DONANIMLI DEVLET HASTANESİ SÖZÜ BAŞKAN ULUÇAY’DAN TAM DONANIMLI DEVLET HASTANESİ SÖZÜ

“GENELDEN YERELE YENİ YÜZYILDA ÜRETKEN BELEDİYE SLOGANIYLA YÜRÜYORUZ”

MHP’si olarak Afyonkarahisar’ın merkez, ilçe ve beldelerinde belediye başkanlıklarını kazanarak 3 hilali inşallah dalgalandıracaklarını ifade eden Milletvekili Taytak, “Yerel seçimlerde hem Milliyetçi Hareket Partisi hem de Cumhur İttifakı Türkiye genelinde büyük bir başarı ile çıkacaktır. Mevcut belediye başkanlarımızın yanına gelecek olan yeni belediye başkanlarımızda üretken belediyecilik anlayışı ne ise onu göstereceğiz. Ve inşallah genelden yerele yeni yüzyılda üretken belediye sloganıyla yürüyoruz. Aday adayı olan arkadaşlarıma çıkmış oldukları bu kutlu yolda başarılar diliyorum.” dedi 

Milletvekili Taytak, başkan adayları ve ilçe başkanları ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ı da ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.