MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR

AK PARTİ’DE GELENEK DEVAM EDİYOR AK PARTİ’DE GELENEK DEVAM EDİYOR

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya seçim çalışmalarına devam ediyor. Dinar Tatarlı Beldesinde partisinin seçim koordinasyon merkezinde partililerle bir araya gelen Milletvekili devamında Tatarlı pazar yerine gezerek vatandaşlarımızla hasbihal etti. Tatarlı beldesinde belediye başkan adayı Hasan Akyıldız'ın rekor bir oyla seçimi kazanacağından hiçbir şüphe duymadığını ifade eden Milletvekili, AK Parti döneminde hizmete sunulan kapalı pazar yerinde vatandaşın taleplerini büyük yatırımları gerçekleştirebilecek tek partinin AK Parti olduğunu ifade etti.

Tatarlı beldesi sonrasında Hocalar ilçesine geçen Milletvekili burada da yine partililer tarafından yoğun bir kalabalıkla karşılandı. Büyük bir coşkuyla karşılanan milletvekili ilçe seçim koordinasyon merkezinde vatandaşlarımızla bir araya geldi. CHP Grup Başkanvekili Burcu Köksal'ın yapmış olduğu açıklamalar hakkında da konuşan Özkaya " Bir kere Burcu Hanım samimi değil. Yere göre, zamana göre farklı konuşuyor.Suça karışmış HDP Milletvekillerinin TBMM'de dokunulmazlıkları kaldırılırken Meclis kürsüsünde ben bu kararları tanımıyorum diye bağırıyor ve kararları yırtıyordu. Bugün ise Afyon gibi milliyetçi muhafazakâr bir bölgede seçimi kaybedeceğini gördükçe farklı söylemlere sarılıyor.

Bizde böyle kapalı kapılar arkasında kirli pazarlıklar yapan siyasi bir partinin, gün yüzüne çıkan kavgasına  milletmizle birlikte şahit oluyoruz. Her şey milletimizin gözü önünde cereyan ediyor. Afyon'da milliyetçilik oyunu oynayanlar Uşak'ta çark ediyor başka şekilde konuşuyor. Bugün bakıyoruz daha başka açıklamalar geliyor. Parti içinde döne döne siyaset yapıyorlar. Haliyle millette bunlara güvenmiyor. Hamdolsun bizler dün neredeysek bugün de aynı noktadayız. Afyonkarahisarlı bunlara gereken cevabı 31 Mart'ta sandıkta verecektir. Bizim milletimize güvenimiz tamdır." diyerek, AK Parti adaylarına destek istedi.

Editör: Ayben Horzum