“MHP’Lİ BAŞKANLARIN VATANDAŞ ODAKLI HİZMET YAPMALARINI ÖNEMSİYORUZ”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı MHP’li Başkanların kendi bölgelerine önemli hizmetler kazandırdıklarına dikkat çekti. Taytak, “Yine bu dönemde Belediye Başkanlarımız MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaş odaklı hizmet yapmalarını önemsiyoruz.” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart yerel seçimlerin ardından seçimleri kazanan Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor. Belediye başkanlarının seçim öncesi vermiş olduğu sözlerin arkasında olduklarını dile getiren Milletvekili Taytak, başkanlardan üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaş odaklı hizmet yapmalarını istedi.

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Sinanpaşa İlçe Başkanı Tuncay Çağlar ve ilçe yönetimi ile birlikte; Düzağaç Belediye Başkanı Selçuk Çetinkaya, Küçükhüyük Belediye Başkanı Osman Ateş, Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan, Taşoluk Belediye Başkanı Bilgin Özen, Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol’a, Tatarlı Belediye Başkanı Musa Kayer ve Şuhut Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TAYTAK: VATANDAŞ ODAKLI HİZMET YAPACAĞIZ

“ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN “ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN

MHP’li belediyelerin üretken belediyecilik anlayışı ile 5 yıl boyunca kendi bölgelerine önemli hizmetler yapacağını belirten Milletvekili Taytak, belediyelerin vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimsemeleri gerektiğini vurguladı. Milletvekili Taytak, “31 Mart yerel seçimler sonrasında Afyonkarahisar genelinde hem belediye seçimlerinde hem de il genel seçimlerinde önemli bir başarı elde ettik. Belediye Başkanlarımızın seçim öncesi meydanlar vermiş olduğu sözlerin yerine getirilmesi noktasında başkanlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda Ankara’dan gerekli hizmetleri kazandırmaya çalışacağız. Geçtiğimiz dönemde MHP’li belediyelerimiz MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı kendi bölgelerine önemli hizmetler kazandırdılar yine bu dönemde Belediye Başkanlarımız MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaş odaklı hizmet yapmalarını önemsiyoruz. Sinanpaşa Ovasında merkez belediyemizin yanında 4 belediyemizi de kazandık. Belediye başkanlarımız birlik ve beraberlik içerisinde bu bölgede önemli hizmetler yapacaktır. Tüm belediye başkanlarımızı tekrar hayırlı oldun diliyorum” dedi.

KAHVECİ: BAŞKANLARIMIZIN YANINDAYIZ

Belediye Başkanlarına hayırlı olsun temennisinde bulunan MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, “31 Mart yerel seçimler öncesi il genelinde önemli bir seçim kampanyası süreci yürüttük. Ben buradan il genelindeki tüm teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Seçimlerde MHP’ye oyları ile destek veren vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Sinanpaşa Ovasında seçmeleri kazanan belediye başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Başkanlarımızın seçimler öncesi meydanlarda vermiş oldukları sözler bizim sözlerimizdir. Sayın vekilimiz geçtiğimiz dönem MHP’li belediye önemli hizmetler kazandırdı. Yine bu dönem belediye başkanlarımızın arkasındayız.”