MENTEŞ, “İŞ İNSANLARIMIZIN KATKILARI İLE DAHA GÜÇLÜ BİR AFYONKARAHİSAR İNŞAA EDECEĞİZ”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) iş insanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiği proje tanıtım programına katıldı.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) iş insanlarına yönelik olarak gerçekleştirdiği proje tanıtım programına katıldı. Menteş burada yaptığı konuşmada, “İş insanlarımızın önerileri ve katkılarıyla daha güçlü ve müreffeh bir Afyonkarahisar inşa edeceğimize inancım tamdır” dedi.

Menteş konuşmasında, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamızın değerli iş insanları, proje tanıtım toplantımıza katılımlarınız dolayısıyla her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum.

Öncelikle, şehrimizin ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayan her bir iş insanımıza teşekkür ediyorum. Sizlerin azmi, çalışkanlığı ve vizyonu, Afyonkarahisar'mızın ekonomik ve sosyal açıdan daha da ileriye taşınmasında önemli bir role sahip olduğunuzun bilincinde ve farkındayız.

Bugün burada şehrimizi yönetmeye talip olan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay'ın projelerini hep birlikte dinleyeceğiz. Afyonkarahisar’ımızın çehresini vizyonunu daha da ileriye taşıyacak Türkiye yüzyılı ile paralel bir şekilde şehrimizi büyütecek birbirinden güzel 109 projesi ile her kesime dokunacak yatırımlar var. Sizlerinde değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşmanız geri dönüş sağlamanız bizim için son derece kıymetli.

Bizler siz kıymetli iş insanlarımızla birlikte şehrimizin gelişimini daha da artırmak ve refahını yükseltmek için el ele vererek çalışacağız. Bu noktada iş dünyamızın öncelikli taleplerini ve beklentilerini dikkate alacak, şehrimizin ekonomik potansiyelini daha da artırmak için birlikte çaba göstereceğiz. Yatırımcı dostu bir şehir olma yolunda adımlar atacak, iş dünyamızın tüm taleplerini gerçekleştirmek için gayret göstereceğiz.

Bizler, Afyonkarahisar'mızın potansiyelini biliyoruz. Bu potansiyeli harekete geçirerek daha da ileri taşımak için hep birlikte hareket edeceğiz. İş insanlarımızın önerileri ve katkılarıyla daha güçlü ve müreffeh bir Afyonkarahisar inşa edeceğimize inancım tamdır.

Bu vesileyle, siz değerli iş insanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Katılımınız ve destekleriniz, şehrimizin daha da ileriye gitmesinde bizlere güç veriyor.

Toplantımızın verimli geçmesini diler, hepinize saygılar sunarım” dedi.