MENTEŞ, “BİZ HİZMETLE TELAŞLANIRKEN, BİRİLERİ HDP NE DER KANDİL NE DER KAYGISINDA”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın Fatih ve Eşrefpaşa mahallelerinde gerçekleştirdiği mitinde bir konuşma yaptı. Menteş konuşmasında, “Bizim telaşımız hizmet telaşı iken birilerinin telaşı da dem parti ne der HDP’liler ne söyler kandil ne cevap verir kaygısı olmuştur” dedi.

“Biz hizmetle telaşlanırken, birileri HDP ne der Kandil ne der kaygısında”

Menteş konuşmasında, “Değerli belediye başkan adayımız, çok kıymetli Eşrefpaşa ve Fatih mahallesi sakinlerimiz mahalle mitingimize hoşgeldiniz şeref verdiniz. Değerli hemşerilerim çok kıymetli misafirperver dava arkadaşlarımız, yıllardır Afyonkarahisar’da mahalle mahalle sokak sokak adım atmadığımız yer kapısını çalmadığımız kapı kalmayana dek çalışıyoruz çalışmaya devam edeceğiz. Bizler, gayesi tamamen hizmet olan ve kamu yararına olan bütün hizmetleri getirmenin azmi ile ve inancı ile çalıştık. Bundan sonra da inşallah önümüzdeki beş yıl için belediye başkan adayımız Sayın Hüseyin Ceylan Uluçay’ın hazırlamış olduğu 109 projenin tamamını gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bizim telaşımız hizmet telaşı iken birilerinin telaşı da dem parti ne der HDP’liler ne söyler kandil ne cevap verir kaygısı olmuştur.

Evet değerli hemşerilerim bugün geldiğimiz noktada CHP’nin Afyonkarahisar’da dem Parti ile yüzleşmesi olmuştur. Daha düne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi nde HDP’lilerle ve LGBT’lilerle kolkola gezen malum zat bugün Afyonkarahisar’da milliyetçilik yapmaya çalışırken eline yüzüne bulaştırdı. Maske düştü kel göründü! Bugün bizim sahada karşılaştığımız vatandaşlarımızın bize verdiği mesaj CHP çatısında altında olmaktan utanç duyuyorum mesajı oldu. Değerli hemşerilerim gerçekler acıdır ama dününüzü de unutamazsınız. Dün HDP ile kolkola idiniz LGBT ile kolkola idiniz. Peki kimdir bu LGBT; LGBT denilen çatı erkek erkeğe evliliği kadın kadını evliliği meşru gören bir çatıdır kısaca Türk aile yapısının katilidir. Evet bu katille Afyonkarahisar’ın malum belediye başkan adayı hanımefendi kolkola geziyor ve daha birkaç ay önce onlarla birlikte Türkiye’ye onların meşrulaşması için mesaj veriyor” dedi.

“Kısır döngülerle, kavgalarla memleketin yönetilmeyeceğini bu millet çok iyi biliyor”

Menteş sözlerine şöyle devam etti, HDP‘yi anlatmaya gerek var mı değerli hemşerilerim, Kandil’in siyasi uzantısı, terör örgütünün Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki adeta temsilcisi konumundaki bu siyasi parti bu hanımefendi ile daha dün kolkola geziyordu. HDP’liler için çıkarılan fezlekeleri meclis kürsüsünde yırtıp atan bu hanımefendi değil midir? Afyonkarahisar’da milliyetçilik yapmaya çalışan bu hanımefendi değil midir? Afyonkarahisar halkı bunları unuttu mu, birkaç ayda hafızasını mı sildi, yoksa sineye mi çekti! Elbette unutmadı, elbette sineye çekmedi, elbette hafızasını silmedi! Afyonkarahisar halkının kantarı belindedir. Bir tane projesini açıklayamayan bu zaata sandıkta gerekli cevabı verecektir ve her seçim 75 yıldır olduğu gibi yine sandığa gömüleceklerdir. Onların kendi içlerinde yaşadıkları kavga aslında sadece dışarıya vuran, dışarıya yansıyan birkaç olaydan bir tanesidir.

BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ZİYARETLER BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ZİYARETLER

Bunlar muhalefetken şu anda bunları yaşıyorsa, ellerine güç geçtiğinde neler yapabileceklerini tahmin bile edemiyoruz. Kavgalarla tartışmalarla kısır döngülerle memleketin yönetilmeyeceğini aziz milletimiz çok iyi biliyor. Bu yüzden milletin bağrından kopan Adalet ve Kalkınma Partisi ile hemşerilerimiz inşallah bu seçimde de sandıkları patlatacak ve bu ülke üzerinde emelleri olan hainlere gün yüzü göstermeyecektir. Katılımlarınız dolayısıyla ben her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.