MENTEŞ AFYONKARAHİSAR HALKINI ‘SEVGİ YÜRÜYÜŞÜNE’ DAVET ETTİ

BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

 AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi yarın (Cumartesi) il teşkilatının düzenleyeceği "Sevgi Yürüyüşü"ne tüm Afyonkarahisarlıları davet etti.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi, seçim propaganda çalışmalarımızın sonuna yaklaştığımız 30 Mart Cumartesi günü saat 14:00’da Ordu Bulvarı bitimindeki eski Stadyum Kavşağında başlayacak ve Anbaryolu üzerinden Yeşilyol ve Kurtuluş Caddesi ile Zafer Meydanında son bulacak. Sevgi yürüyüşümüze tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerimizle bir arada olmayı umut ediyoruz” dedi.

“31 Mart’taki seçim, hedeflerimizin son kilidi konumundadır”

“31 Mart’taki seçim, hedeflerimizin kilidi konumundadır” diyen Menteş mesajında, “Milletimiz 31 Mart seçimlerinde bu kilidin anahtarını da açarak Afyonkarahisar’ın yeni ufuklara kavuşmasına vesile olacaktır. Son söz ve son karar artık aziz milletimizindir. İnşallah milletimiz tercihini yine AK Parti’den yana kullanarak adaylarımızı ilimize, ilçelerimize ve beldelerimize layık görecektir. Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi seçilecek kadrolarımız, mevcut hizmetleri devam ettirerek halkımızın sorun ve taleplerine gerekli çözümleri üretecektir” ifadelerine yer verdi.

Sevgi yürüyüşüne, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, önceki dönem İçişleri Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu ve önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katılacak.