MENTEŞ, “40 BİN HEMŞEHRİMİZ MİTİNGİMİZE KATILARAK BİZLERE DESTEK OLDULAR”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizde gerçekleştirmiş olduğu mitingle ilgili bir açıklama yaptı. Menteş açıklamasında, “40 bin hemşerimiz miting alanımızda bizlere destek oldular. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize olan sevgisini ve teveccühünü gösterdi” dedi.

“40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

 AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizde gerçekleştirmiş olduğu mitingle ilgili bir açıklama yaptı. Menteş açıklamasında Afyonkarahisar halkına teşekkür ederek; Öncelikle belirtmek isterim ki AK Parti’mizin kurulduğu topraklarda bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan onur ve mutluluk duyduk. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman söylediği gibi kendileri nezdinde Afyonkarahisar’ımızın ayrı bir yeri ve önemi var. Bizlerde bu önemin bilincinde olarak, teşkilatımızın her kademesinde canla başla çalıştık, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Dün gerçekleştirmiş olduğumuz mitingimizde hemşehrilerimiz genci, yaşlısı, kadını ve erkeğiyle soğuk havaya rağmen alana sığmayacak bir coşku ile Sayın Cumhurbaşkanımızı karşıladılar. Miting alanına emniyetten aldığımız verilere göre 40 bin hemşerimiz katılarak, bizlere destek oldular. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize olan sevgisini teveccühünü gösterdi. Gönülden teşekkür ederim. Miting alanında güvenlik tedbirleri almak amacıyla görev yapan emniyet mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Elhamdülillah 40 bin vatandaşımızın katıldığı mitingi kimsenin burnu kanamadan tamamladık.

VALİ YİĞİTBAŞI’NA PORTRESİ HEDİYE EDİLDİ VALİ YİĞİTBAŞI’NA PORTRESİ HEDİYE EDİLDİ

“Hemşehrilerimiz DEM’lenenlere değil, Afyon’un has evladına destek olacak”

Menteş sözlerine şöyle devam etti, “Bizler miting alanımızdaki coşku ve heyecandan anlıyoruz ki AK Parti hükümeti olarak yapılan yatırımlar ve hizmetler milletimizin gönlünde yer edinmiş. Vefalı Afyonkarahisar halkı 31 Mart seçimlerinde yine AK Parti’mize yüksek bir oy oranıyla sahip çıkacaktır. Kıymetli hemşehrilerimiz, terör örgütlerinin uzantıları ile DEM’lenenlere değil, Afyonkarahisar’ın has evladı Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a destek olacaklardır. Biz de teşkilatımızın her kademesi ile canla başla çalışarak Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah” dedi.