MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen İller Arası Masa Tenisi Büyükler Ferdi Müsabakaları tamamlandı. Uşak, Kütahya ve Konya gibi yakın illerden gelen 40 erkek ve 6 kadın sporcunun kıyasıya mücadele ettiği turnuvada heyecan dolu anlar yaşandı

ZAFER MEYDANINDA BASKETBOL TURNUVASI HEYECANI ZAFER MEYDANINDA BASKETBOL TURNUVASI HEYECANI

Erkeklerde ter döken sporcular arasından zirveye çıkan isim Ala Muhammed oldu. Muhammed’i Ali Yeni ikincilik koltuğunda takip ederken, İzzet Eren ve Mücahit Kaan Uygun ise üçüncülük sevincini yaşadılar.

Kadınlarda ise Meryem Ala Muhammed birincilik kürsüsüne çıkarak altın madalyayı boynuna taktı. Damla Nur Tetikyol ikincilik elde ederken, Afra Meryem Kaya ve Gülsüm Pınar Arslan da üçüncülük

Müsabakaların ardından düzenlenen törende Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoglu ile Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen sporcuları tebrik ederek madalyaları takdim etti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Afyonkarahisar İl Temsilciliği’nin düzenlediği bu turnuva, bölgedeki masa tenisi sporcularının kendilerini sınamalarını sağladı.