KÜÇÜKKURT, “MANTIKLI DEĞİŞİM 1 NİSAN’DA GERÇEKLEŞECEK”

MHP’nin Afyon Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, “Karşılaştığımız manzara Afyonkarahisar’da mantıklı değişim gerçeğinin 1 Nisan itibariyle gerçekleşeceğidir” dedi.

MHP’nin Ordu Bulvarı üzerindeki Seçim Koordinasyon Merkezi büyük bir kalabalıkla açıldı. Açılışta konuşan Merkez Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, şunları söyledi: 

55 gündür sahadayız

"Bende MHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak bu gururu taşımaktayım. 55 gündür Afyon’un her köşesinde tüm teşkilat mensuplarımızla 3 hilalli bayrağımızı dalgalandırmak için can siperhane çalışmaktayız. Sabah başlayan çalışmamız gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etmekte."

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ MEHMET TANIR GÖREVDEN ALINDI İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ MEHMET TANIR GÖREVDEN ALINDI

Mantıklı değişim gerçeğinin 1 Nisan itibariyle gerçekleşecek

"Karşılaştığımız manzara Afyonkarahisar’da mantıklı değişim gerçeğinin 1 Nisan itibariyle gerçekleşeceğidir. Bizler sahada olan arkadaşlarınız olarak buna sonuna kadar inandık. Bu noktada üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getiriyoruz. Bugünden itibaren MHP’nin tüm fertleri olarak daha fazla çalışarak, 1 Nisan sabahı bu kutlu yürüyüşü zaferle taçlandıracağız." 

Konuşmaların ardından kurdele keserek SKM’nin açılışı yapıldı.