KÜÇÜKKURT, “EN HAYIRLI SONUÇLARIN ALINMASINI DİLİYORUZ.”

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Sezer Küçükkurt, yerel seçimler için oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulunan Küçükkurt, “Seçim süreci boyunca üzücü bir olayın meydan gelmemesi bizler için büyük bir sevindirici durumdur. Bu noktada da biz de Afyonkarahisar’a hizmet edebilmek noktasında en hayırlı sonuçların alınmasını diliyoruz.” dedi.

Afyonkarahisar, önümüzdeki 5 yıl boyunca yerel yöneticilerini seçmek için sandığa gidiyor. Belediye Başkan adayları da sandığa giderek oy verme işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
Sezer Küçükkurt da eşi Esra Küçükkurt ve oğlu Emir Küçükkurt ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu’nda 2022 nolu sandıkta oyunu kullandı.

SUSUZ BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA PROTESTOSU SUSUZ BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA PROTESTOSU

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan Küçükkurt, “Bugün biz de her vatandaşımız gibi sandığa giderek vatandaşlık görevimizi ailemizle birlikte yerine getirdik. Bizden önce aynı sandıkta il başkanımız da oyunu kullandı. Aylardır sürdürdüğümüz güzel bir seçim sürecini kazasız, belasız nihayete erdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimiz, milletimiz ve Afyonkarahisar’ımız için en hayırlı sonuçları diliyoruz.
Seçim süreci boyunca herhangi bir tatsızlığın, üzücü bir olayın meydan gelmemesi bizler için büyük bir sevindirici durumdur. Bu noktada da biz de Afyonkarahisar’a hizmet edebilmek noktasında en hayırlı sonuçların alınmasını diliyoruz.”  dedi.