KÜÇÜKKURT, ‘AFYONKARAHİSAR “MANTIKLI DEĞİŞİM” DİYOR’

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisalıların “mantıklı değişimden” yana olduklarını söyleyerek, “Yerel seçimle ilgili süreçte Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin gerçekten büyük bir değişim talebi var. Afyonkarahisar'ın problemleri bellidir. Bunların çözümüyle ilgili doğru adres, doğru karar MHP’dir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt beraberindeki partililerle birlikte seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar'da çalınmadık kapı girilmedik gönül bırakmıyor. Bu kapsamda Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin akademik ve idari birimlerini ziyaret eden Başkan Adayı Küçükkurt, daha sonra Fatih Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AYAĞI YERE BASMAYAN PROJEMİZ YOK

Allah’ın izni vatandaşların teveccühü ile göreve gelmesi halinde hayata geçireceği projelerini anlatan Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, “Projelerimiz ‘MHP Proje Ekibi’ tarafından hazırlandı. Hatta önceki seçim dönemlerinde MHP ve adayları tarafından gündeme getirilen, şehrin sorunlarının çözümü noktasında ortaya konulan projeler bugün tüm Afyonkarahisar siyasetinde konuşulan konular haline geldi. Malum olduğu üzere bizler MHP olarak seçim çalışmalarına ilk önce başlayan ekip olduk. Bu kapsamda da yaptığımız çalışmaları şehrimizin sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerimizi projelerimizi yine ilk açıklayan ekip bizdik. Bu çalışmalarımızı yapıp, projelerimizi açıkladıktan sonra gördük ki diğer arkadaşlarımız da, diğer partiler de aşağı yukarı aynı çalışmalarla,  aynı sorunlara çözüm önerileriyle kamuoyunun önüne çıktılar. Biz bundan duyduğumuz memnuniyeti birçok defa dile getirmeye çalıştık ki şehrimize bu yönde de hizmet ettiğimizi düşünüyoruz. Bizlerin hazırladığı bu projeler aslında böyle bir gece oturup sabaha kadar düşünülmüş sonrasında da haydi bunları yapalım şeklinde hazırlanmış projeler değildir. Gerçekten bir teknik ekip ve bunun arkasındaki proje ekibi tarafından hazırlanan sadece bugün için değil seçim süreci için değil Afyonkarahisar'ın günlük yaşamında belirlenmiş sorunlarını nasıl çözüme ulaştırabiliriz noktasında yapılmış çalışmalardır.” ifadelerini kullandı.

AFYONKARAHİSARLILARIN DEĞİŞİM TALEBİ VAR…

Afyonkarahisalıların mantıklı değişimden yana olduklarının önemle altını çizen Başkan Adayı Küçükkurt, “Afyonkarahisar'ın problemleri bellidir. Bunların çözümüyle ilgili doğru adres, doğru karar MHP’dir. Bu sözümüzü her ortamda dile getirmeye çalışıyoruz. Sahada yaptığımız çalışmalarda da aynı şekilde hemşehrilerimize bu ifadelerimizi kullanıyoruz ki ve bundan da son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bizi diğer arkadaşlarımızdan öne çıkaran ya da diğer adaylardan farklı kılan şey nedir dediğimizde bir değişim ihtiyacı olduğunu biz seçim çalışmalarımızda da gördük. Biz yaklaşık 2 ayı aşkın süredir, 70 güne yakın Afyonkarahisar'ın her karışını ekibimizle, kadrolarımızla birlikte geziyor, ziyaretler yapıyoruz. Gördüğümüz tablo dip bir dalganın oluştuğudur.  Her seçim döneminde bir dip dalgadan bahsedilir. Ama bu sefer yerel seçimle ilgili süreçte Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin gerçekten büyük bir değişim talebi var. MHP olarak bizler de bu değişim talebini doğru yönlendirmenin ve şehrimizin menfaatine kullanılması için çabalıyoruz. Parolamız mantıklı değişimdir. Mantıklı değişim derken kastımız Afyonkarahisar'da yerel yönetimlerde bir değişiklik yapılması gerektiğidir. Kamuoyunun genel kanaati bu yöndedir.  Biz de aynı kanaati taşıdığımız için seçim sürecine ilk başlayan ekip olduk. MHP olarak ittifakın haricinde hareket etmemiz gerektiğini yerel hizmetlerde, belediyecilik noktasında ortaya konulmuş olan vatandaşın talebi olan eksiklikleri, yanlışlıkları ortadan kaldırabilmek için harekete geçmemiz gerektiğine inanarak bu yola çıktık. Mantıklı değişimdeki kastımız Afyonkarahisar'ın yerel yönetimlerinin 20 yıldır sıkıştığı bir alan var. Bu alanı açabilmek siyasete biraz nefes aldırabilmek amacıyla bu değişimin mantıklı şeklide yapılması gerektiğine inanıyoruz. Ama bu değişimin altını doğru kararlarla, doğru gerekçelerle dolduramazsak faydalı bir değişim olacağına inanmıyoruz.” şeklinde konuştu.