POLİS 9 TEFECİYİ GÖZALTINA ALDI POLİS 9 TEFECİYİ GÖZALTINA ALDI

KÜÇÜKKURT, “AFYON’DA AYAĞIMIN BASMADIĞI SANTİMETREKARE YOKTUR”

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar merkezinde ayağının basmadığı santimetrekare olmadığını söyleyerek, “Şehir merkezinde iddialı bir şekilde söyleyebilirim ki ayağımın basmadığı santimetrekare yoktur. Hemen her sokağı, her mahalleyi her caddeyi bilirim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, beraberindeki partililerle birlikte 1. Küçük Sanayi Sitesi ziyaretinin ikinci turunda da esnaf ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı. Başkan Adayı Küçükkurt, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra İnönü Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelirken, Erenler Mahallesi'nde de mahalle sakinleri ve gençlerle buluşarak hem sohbet etti hem de kendisine aktarılan istek ve talepleri dinledi.

AFYON’UN HER SOKAĞINI, HER MAHALLESİNİ HER CADDESİNİ BİLİRİM

Afyonkarahisar merkezinde ayağının basmadığı santimetrekare olmadığının önemle altını çizen Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, “İlkokul birinci sınıftan, lise birinci sınıfa başlayıncaya kadar gazete dağıtıcılığı yaptım. Genelde yaz mevsimlerinde çoğu zaman okul zamanlarında da gazete dağıtıcılığı yaptım. Şehir merkezinde iddialı bir şekilde söyleyebilirim ki ayağımın basmadığı santimetrekare yoktur. Hemen her sokağı, her mahalleyi her caddeyi bilirim. Ben bu şehri bilirim. Seçimi kazandığımızda yapacağımız ilk iş noktasında ben bu hususu her gittiğim yerde defaatle söylüyorum Afyonkarahisar’da yapılması gereken, neşter atılması gereken, el atılması gereken en önemli konu trafik ve otopark meselesidir. Artık şehir merkezinde trafik yürümez haldedir. Hepimiz evimizden sokağa adım attığımızda aracımıza binip kontağı çevirdiğimizde bu sorunla karşı karşıya geliyoruz. Bunu daha fazla ötelemenin daha fazla ihmal etmenin bir anlamı yok. Allah nasip ederse MHP kadrolarına Afyonkarahisar Belediyesi emanet edilirse, yapılacak işlerin en başında şehir içi trafik düzenlemeleri ve otopark uygulamaları geliyor. İlk işimiz bu olacak.” şeklinde konuştu.

HALKIN İÇİNDEN BİRİYİM

Halkın içinden biri olduğunu dile getiren Başkan Adayı Küçükkurt, “Belediye Başkanlığı Afyonkarahisarımız’ın tamamının temsil edilebildiği, Afyonkarahisar halkının hepsinin kendisinden bir parça bulabildiği, ehliyetli, liyakatli ekiplerle Afyonkarahisar’ın sorunlarına sahip çıkılması görevidir. Bu görev bilinci içindeyiz. Halkımızın duaları ve desteğiyle başkanlık görevinin nasip olması halinde istişare kültürünün gereğini yaparak ortak akıl ve vicdanla şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz. Halkın içinden biriyim. Doğup büyüdüğüm şehrin sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını biliyorum. Allah nasip ederse siyasi güçle canla başla memleketimize hizmet etme gayretinde olacağız. Niyetimiz hayır, akıbetimizin de hayır olacağına inancımız tamdır. Her yeri geldiğinde tekrar ediyorum; Akıl birliğiyle, gönül birliğiyle, el birliğiyle şehrimize, ortak gayelerimize, ortak amaçlarımıza hizmet edebilmek arzusundayız. Gayret bizden, takdir halkımızın ve Rabbimizindir.” ifadelerini kullandı.

AHISKALI OZAN’DAN ANLAMLI HEDİYE

Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nı da ziyaret ederek Dernek Başkanı Erol Öztürk’le istişarede bulundu. Daha sonra Ahıskalı Ozan Halit Kara’nın misafiri olan Küçükkurt, Kara’nın şahsına özel uyarladığı bestesini dinledi. Ahıskalı Ozan Kara, Küçükkurt’a Türklere özgü Kalpak hediye etti. Başkan Adayı Küçükkurt, Eşit Taşımacılık işletme sahibi İbrahim Eşit’le de bir araya gelerek gündeme dair çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.