KORFBOL’DA DERECELER BELLİ OLDU

Gençler kategorisinde Yavuzoğlu Anadolu Lisesi birinci, Yıldızlar kategorisinde ise Yavuzoğlu Ortaokulu birinci oldu

Gençler kategorisinde Yavuzoğlu Anadolu Lisesi birinci, Spor Lisesi ikinci, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi üçüncü, Özel ARAL MTAL dördüncü oldu.

Yıldızlar kategorisinde ise Yavuzoğlu Ortaokulu birinci, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu ikinci, Yeşilyurt Ortaokulu üçüncü, Maver Kemal Aksoy Ortaokulu dördüncü oldu.

Müsabakaların tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından verildi.

“GENÇLERİMİZ SPOR YAPMAYA DEVAM ETSİN”

Ödül törende konuşan Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Okul Sporları faaliyetlerimiz kapsamında düzenlediğimiz korfbol müsabakaları sona erdi. Gençlerimiz bu müsabakalarda büyük bir mücadele sergilediler. Dereceye giren sporcularımızı ve takımlarımızı tebrik ediyorum. Tüm sporcularımıza başarılar dilerim. Gençlerimiz spor yapmaya devam etsin, sağlıklı bir yaşam sürsünler. Bu branşın ilimizde daha da yaygınlaşması için çalışmalarımız devam ediyor. Afyonkarahisar’da korfbola ilginin artmasından dolayı memnunuz” ifadelerini kullandı.

KÜÇÜKKURT, “AFYONKARAHİSAR’I TÜM TÜRKİYE’YE TANITACAĞIZ” KÜÇÜKKURT, “AFYONKARAHİSAR’I TÜM TÜRKİYE’YE TANITACAĞIZ”